m Baantjer het Begin TOM DUMOULIN 149,- O reiskatern.nl WIELERLEGENDE IN WORDING Exclusieve Lezersreizen Speciale mei-actie!! André Rieu op het Vrijthof! Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc André Rieu op het Vrijthof! van €159 voor €149 Slechts Dagtocht naar de 'Koning van de Wals' Dagarrangement Bel 0412-48 28 28 of maaskantreizen.nl 'maaskant Nu in de bioscoop! Bekijk alles op pzc.nl/baantjer Tom Dumoulin is een van de grootste sporthelden van deze tijd, door aLlen geLiefd, maar ook een groot raadsel. Dit boek laat zien waar het talent, de eerzucht en de wiLskracht vandaan komen. Een echte must read voor iedere wielerliefhebber! Bestel het nu op pzc.nl/tom Vertrek: 7,14 en 18 juli 2019 Reis per luxe tourist-class touringcar met minibar, toilet en airconditioning Concertarrangement inclusief diner vanaf terras André Rieu is terug in Maastricht! Geniet van André's zomeravond concerten op het meest romantische plein van Nederland: het Vrijthof in Maastricht! In juli 2019 geeft André voor alweer het vijtiende jaar op rij zijn geliefde concerten. André Rieu op het Vrijthof Geniet van de unieke optredens van André Rieu en het Johann Strauss orkest, van alle solisten en gastop tredens! leder jaar pakt André groots uit met bijzondere gastartiesten. Feest mee en geniet van de mee slepende walsen, klassieke muziek, operette en musical... een avond om niette vergeten. Ontdek zelf waarom André Rieu al een aantal jaren een van de populairste live acts ter wereld is. Programma Via onze opstapplaatsen reizen we naar Maastricht waar we aan het einde van de middag aankomen, (richttijd opstap tussen 14.00 en 17.00 uur). Aangekomen nemen we gezellig plaats op terras van het res taurant, aan de rand van het Vrijthof, hier kunt u genieten van een heerlijk 3-gangen diner (inbegrepen) en het concert via beeldschermen bekijken dat om 21.00 uur begint en tot ca. 00.30 uur duurt. Ongeveer 30 minu ten na afloop vertrekken we weer met onze luxe touringcar en brengen we u naar uw uitstapplaats. Meer informatie en boeken: Ga voor 'André Rieu op het Vrijthof' naar onze website reiskatern.nl/pzc/maas1995 of bel met Maaskant Reizen 0412 - 48 28 28 voor de exacte vetrekdata uit uw regio! Bij de reissom inbegrepen zijn: Reis per tourist-class touringcar met minibar, toilet en airconditioning Concertarrangement inclusief diner vanaf terras Datum 7,14 en 18 juli 2019 Reserveringskosten: 5,- p.p. prijs per persoon €149,- reizen Een jonge Jurre de Cock is in het begin van de jaren 80 nét rechercheur bij de Amsterdamse politie. De Cock en zijn collega Tonnie Montijn onderzoeken een moordzaak die leidt naar een mogelijke aanslag tijdens de kroning van prinses Beatrix. Ze moeten alles op alles zetten om een drama op de kroningsdag te voorkomen. Waldemar Torenstra en Tygo Gernandt vertolken de hoofdrollen. Andere rollen zijn weggelegd voor Lisa Smit, Robert de Hoog, Fedja van Huêt, Jelka van Houten, Ruben van der Meer, Horace Cohen, Loes Luca, Ryanne van Dorst en Tim Murck. of bij uw (online) boekhandel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 14