r=m adrz FAMILIEBERICHTEN 17 Neeltje van Rooijen Amauro Kole Nee Lievense-van Rooijen COLOFON Familieberichten - Familieberichten - Amauro Maat, Bedankt voor de tijd die we samen hebben gehad. Hopelijk heb jij je rust nu gevonden. Yannick en familie Amauro Kole Amauro Kole s Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze Bure Nee Pita Lievense Ella van Rooijen en Tonny Francke Jo en Simon f Hengst Willem en Danuta t Lievense Jan en Fransien Jakobsen Piet en Loes Roelse Wim en Evelien Roelse Rinus en Marianne Hanse Westkapelle, 24 april 2019 Velen, die wij hier beminden zijn ons reeds vooruitgegaan straks, vereend met hen voor eeuwig zullen w'ook voor Jezus staan In liefde en respect herdenken wij onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma gehuwd geweest met Kornelis Lievense f Westkapelle, Westkapelle, 27 april 1923 24 april 2019 Adrie en Leuni Lievense - Kaland Cornelis Lievense en Marijke van Sluijs, Vera, Mirthe Pieternel Lievense en Ard van der Kruis, Noud, Tom Joost en Ria Lievense - Lankhaar Pieter Lievense en Gara Beukman Kristian Lievense en Karin Ruigrok, Leo Jos Lievense en Ilse Mattheij Willy Lievense en Richard van der Voort Anna Kaland en Jorn van Vliet Constantijn Kaland en Sarah Agius Kris Lievense (in liefdevolle herinnering) Dreefje 2 4361 CM Westkapelle De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op maandag 29 april om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Evangelische Gemeente Maranatha, Koe straat 27 te Westkapelle, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Kerkeweg te Westkapelle om 12.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd kerkgebouw. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP familieberichten bndestem.nl/familieberichten vrijdag 26 april 2019 PM 'Long days, long nights' 'Ik ben aan het rennen, want ik heb het ze beloofd' Nu heb je de rust gevonden waar je zo aan toe was. We hadden jou een langere tijd bij ons gegund. Bewoners en medewerkers van Hof van St. Pieter en medewerkers MJD Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze neef en vriend Nooit meer hier Maar voor altijd bij ons We wensen Anja, Rens.Adinda en Rayaan heel veel sterkte. Goes: Dianne en Jan Waverijn - Wagenaar Laura en Constatijn, Emily Robert en Jhemila, Jaylin Richard Diepgeraakt en stil zijn we door het plotselinge overlijden van Zoon van onze vrienden Anja en Rens Broer van Adinda en oom van Rayaan Kleinzoon van Hanna Wij wensen hen allen veel sterkte om dit verlies te dragen. We zijn samen om plezier te maken, we zijn ook samen om verlies te verwerken. Rien en Veronique Han en Lizeth Jaap en Corrie Wijnand en Carla Jan en Saskia Joep en Anja John en Dineke Henry en Anita Wim en Ellen Anton en Bianca Verslagen staan wij stil bij het bericht van het plotselinge overlijden van de zoon van onze collega Anja Wijdemans. Wij wensen Anja samen met haarfamilie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's Pijnpoli, PKOK en Pijnartsen Collega's sector Chronische zorg en Electieve zorg Raad van Bestuur Adrz Stafbestuur Adrz y We zijn verdrietig door het overlijden van onze schoonzus en tante Vlissingen: Adrie Lievense Saar Lievense-Pleijte Neven en nichten Rotterdam: Neeltje Veldhoen-Lievense (in liefdevolle herinnering) Jan Veldhoen (in liefdevolle herinnering) SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenbndestem@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op bndestem.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. DeStem EBERICHTENPAGINA, GELIJKHEDEN IVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53