Nu al 'do or die' voor Ferrari Formule 1 Sports Events >RT 29 €180 pp- €252 P-P- €599 pp- Techniek Denk vooral niet dat Verstappen tussen twee races constant in ver binding staat met de technici in Milton Keynes. Of dat hij de tech niek van zijn bolide tot in detail kent. ,,Als het maar hard gaat, toch? Ik hoef niet precies te weten over dat puntje op de voorvleugel of hoe het allemaal zit met de vloer. Ik ver- tel gewoon waar ik onderstuur of overstuur voel, waar ik harder wil rijden dan ik kan. ,,En je ziet aan de tijden ook waar je tijdverlies lijdt. Dan weet je snel waar de zwakke plekken van je auto liggen en gaan ze in de fabriek en windtunnel proberen betere on derdelen te maken. Ik ben geen af gestudeerd aerodynamicaspecialist, dus daar moet ik me verder niet mee bemoeien. Ik ben aangenomen om hard te rijden met die auto." Dat kan nergens beter dan in de Als je het gat terug kunt brengen tot twee of drie tienden is er veel mogelijk. Dan kun je compenseren smalle straten van Bakoe. Op het langste rechte stuk van de kalender, 2,2 kilometer lang, worden snelhe den van boven de 360 kilometer per uur gemeten. Mede daarom is Azer beidzjan niet de favoriete race van Red Bull. ,,Soms moet je het maxi maal haalbare resultaat veiligstel len", zegt Verstappen dan ook con servatief. En omdat er vaak van alles ge beurt in de smalle straten van Ba koe, kan dat alsnog de hoofdprijs betekenen. Ook zonder updates. Langste rechte stuk OP ACHTERSTAND Met een grote groep naar een Grand Prix? Sunwebsportsevents.nl 08810 30 750 Grand Prix Oostenrijk Grand Prix Oostenrijk Grand Prix België Grand Prix Duitsland vrijdag 26 april 2019 WSSEL auto. In de simulator, door dataspe- cialisten en vervolgens in fabrieken en windtunnels. -Max Verstappen Het straten- circuit in Bakoe mag dan smal zijn, er zit wel het langste rechte stuk in van alle F1-circuits: 2,2 kilometer. BAKOE Het is pas race 4 van de kalender, maar het is nu al alle hens aan dek bij Ferrari. Want dan mag je als Italiaanse renstal volgens veel kenners misschien wel de beste wagen van de grid hebben, Mercedes scoorde tot drie keer toe een 1-2. En dus moet er in Azerbeidzjan gewonnen worden, wil Ferrari voorkomen dat het seizoen akelig vroeg in een plooi valt. Nu is de druk bij de Italianen al tijden hoog, met de laatste wereldtitel stammend uit 2007. Maar nadat er afgelo pen winter grote schoonmaak werd gehouden bij het team, werden de verwachtingen he lemaal opgeklopt. Dit jaar moest de droogte worden be ëindigd. Het was dan ook dringen ge blazen gisteren bij de media- sessies van Sebastian Vettel en Charles Leclerc. Behalve het uitblijven van overwinningen en het belang van deze race, ging het ook veel over de teamorders van twee weken geleden in China. Daar moest Leclerc zijn ploeggenoot voorbij laten, tot grote ergernis van de Mone- gask. Wat zou hij in een nieuwe situatie doen? Het antwoord van Leclerc zal de teamleiding toch lichte hoofd pijn bezorgen. ,,Dat hangt van de situatie af. Misschien." Vanaf Neem contact met ons op voor een reis op maat! Sunweb Vanaf Vanaf Vanaf Fouten voorbehouden. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. SGR NO 4-daagse vliegreis Vrijdag 28 juni 2019 Incl. ticket, vlucht, hotel en ontbijt Beleefde vrije training, kwalificatie en dé race 1-daagse vliegreis Zondag 30 juni Incl. ticket, vlucht en transfers Dagretour met lunchpakket! 1-daagse busreis Zondag 1 september Incl. ticket en 1-daagse busreis Zondag 28 juli Incl. ticket en vervoer vervoer Diverse opstapplaatsen Diverse opstapplaatsen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 29