Baantjer het Begin pzc.nl/app 8 Op zoek naar een flexibele bijbaan? Maak kans op een Dyson steelstofzuiger t.w.v. €359,- donderdag 25 april 2019 Postbus 8759, 3009 AT Rotterdam Tel.: (088) 5722 889 E-mail: rubrieken@persgroep.nl MERCEDES Tel: 0118 - 47 08 50 Direct aan de slag bij jou in de buurt 's Ochtends of 's middags de krant bezorgen op dagen dat het jou uitkomt Prima verdienste Gratis de krant lezen Meld je aan! Ga naar: krantenbezorgen.nl Nu in de bioscoop! Bekijk alles op pzc.nl/baantjer Een jonge Jurre de Cock is in het begin van de jaren 80 nét rechercheur bij de Amsterdamse politie. De Cock en zijn collega Tonnie Montijn onderzoeken een moordzaak die leidt naar een mogelijke aanslag tijdens de kroning van prinses Beatrix. Ze moeten alles op alles zetten om een drama op de kroningsdag te voorkomen. Waldemar Torenstra en Tygo Gernandt vertolken de hoofdrollen. Andere rollen zijn weggelegd voor Lisa Smit, Robert de Hoog, Fedja van Huêt, Jelka van Houten, Ruben van der Meer, Horace Cohen, Loes Luca, Ryanne van Dorst en Tim Murck. Download onze app en mis geen seconde. Inclusief voorbeschouwingen, samenvattingen en onze voetbalshow Panenka. Scan de QR-code of ga direct naar mini Auto's Motoren Personen en bedrijfs wagens Diverse types in voorraad www.autojanwisse.nl Minimumleeftijd 15 jaar Zo doet u mee! Bel voor 5 mei naar 0909-5010157 en toets code 2 0,45 per gesprek) of door middel van een sms-berioht: sms BWP [spatie] 2 naar 3553 0,45 p.o.b.). U kunt zo vaak bellen of sms'en als u wilt en hoort dan direct of u hebt gewonnen. De winnaars ontvangen drie weken na afloop van de actie schriftelijk bericht. Tarieven zijn excl. de gebruikelijke kosten. Geen retour-sms ontvangen? Waarschijnlijk bent u niet gemachtigd om mee te spelen. Neem contact op met uw provider. App Store Voetbal toot Nooit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52