Jozina Krane FAMILIEBERICHTEN 15 Pieter Laurentius Steenbakker -jos- 0 Hendrika Johanna Vaneveld - Verrijzer COLOFON Familieberichten OVERLEDEN - Piet - Heinkenszand: Catrien Steenbakker - de Winter Lewedorp: AnjaenKees Rowan en Anouk Laura en Kevin Hoefbladstraat 3 7 4451 TL Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 30 april om 14:30 uur in het crematorium aan de Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Toch nog zo snel en onverwacht namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom. Piet Steenbakker Hansweert: Ko en Magdalena de Winter Kwadendamme: Margriet en Gerard Traas 's-Heerenhoek: Frank en Monique Traas Wessel, Lieke Kwadendamme, 24 April 2019 6 mei 1946 t 23 april 2019 Herman Ricky en Maaike Judith Peter Boaz Karin en Patrick Anouk Chantal Sabine Paul In alle rust is overleden mijn allerliefste man Albert van xt Westeinde echtgenoot van Betsie Sinac In de leeftijd van bijna 90 jaar. Ovezande: E. J. van 't Westeinde - Sinac Goes, 23 april 2019 Correspondentieadres Werrilaan 57, 4453 VL 's-Heerenhoek De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Heden is overleden onze zwager en oom Albert van lt Westeinde Familie Sinac Opeens zoas er nop zo veel te zeppen. Opeens zoas er nop zo veeC te vrapen. Opeens is het te Coat. 'Vele jaren ben je bij onspebleven, voorpezin en kjnderen alles pepeven. 't Was een leven van prote zoerkzaamheid, altijd opnieuzo zveer tot zveldoen bereid. Qod riep je zvep uit dit aards bestaan, eeuzvip dankjooor zvatje voor ons hebtpedaan. 1b QHcavet echtpenoot van rqa ficavet - de Uruijn f Hulst, 19 april2019 Ticavet-de Bruijn Sharina eau en Michel Marco Tololaan 10,4562 AC Hulst In besloten kfitp heeft de beprafenis plaatspevonden in Hulst op 24 april 2019. Na een leven op zijn eigen wijze te hebben geleefd moeten we afscheid nemen van Bernardus Petrus Deij - Benny - 28-4-1949 f 23-4-2019 AxelEric en Sinja Deij Romy Ryan Volgens zijn wens zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. donderdag 25 april 2019 PM Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn man, pa, schoonvader en onze trotse opa. Geborgen in Gods band Dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, maar intens verdrietig zijn we nu we plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en Herengracht 46 4331 PX Middelburg Op vrijdag 26 april is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 in Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 30 april om 12.45 uur in "De Wijngaard" Kanaalstraat 8 in Oost-Souburg. Voor de afscheidsdienst is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bloemen Correspondentieadres: Zeestraat 1 4571BD Axel "Wat God doet, dat is welgedaan, zijn wil is wijs en heilig, 'k Zal aan zijn hand vertrouwend gaan, die hand geleidt mij veilig." Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, tante en oudtante Zuidzande, 6 mei 1934 Landgraaf, 23 april 2019 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau en onderscheiden met Pro Ecclesia et Pontifice. Cadzand: S.H. van Houte - Krane f Iz. van Houte f Jo en Jaap Notebaart - van Houte Elly t en Bram f Dirkx - van Houte Bram en Marie-Louise van Houte - de Clerk Gré en Dirk Mookhoek - van Houte Jack en Ellen van Houte - Vermeulen SluisHAalbregtse - Krane A.I. Aalbregtse f Achterneven en -nichten Correspondentieadres M.S. Mookhoek, Ghistelkerke 418,4511JK Breskens Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Jos op vrijdag 26 april a.s. van 19.00 tot 19.45 uur in het Uitvaartcentrum van John Venhovens Uitvaartverzorging, Baanstraat 30, 6372 AG Landgraaf. De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 29 april a.s. om 14.00 uur in crematorium Imstenrade, Imstenraderweg 10,6422 PM Heerlen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens KofCtf op mensenlinq.nl geplaatst. DE PERSGROEP. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43