Agaath de Bruijne "N V "N Laura Jansen - de Feijter V FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN Z" Agaath de Bruijne Agaath de Bruijne Stefanus Gabriëlse Sam Jansen Jan Riemens O Peter van den Broeke Willy Kayser Willy Kayser DANKBETUIGING Maria de Waal - de Booij woensdag 24 april 2019 Een regenboog vol kleur Een zonnetje heel fel Een herinnering zo dierbaar In gedachten geen vaarwel Erg verdrietig, maar dankbaar voor al haar liefde, zorgen en vriendschap die zij ons heeft gegeven, moeten wij te vroeg afscheid nemen van - Agatha Harmanna - Partner van Anne Molewijk 123 juli 2005 Dochter van Derk Jan de Bruijne en Gonny Geijp beiden in liefdevolle herinnering 3 november 1954 Terneuzen 22 april 2019 64 jaar Tanja en Brayen 4 Troy en Marron Jippie en Dexter Nieuwediepstraat 32,4531 BN Terneuzen De afscheidsceremonie zal gehouden worden op maandag 29 april om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Agaath zou het op prijs stellen als u één bloem meeneemt. Een groot gemis, een groot verdriet maar herinneringen vergeten wij niet Afscheid van onze lieve vriendin Jelly Zouhair Karim Khaoula Olmo Yasem, Nour achter tranen van verdriet schuilt een glimlach van herinnering Zo oneerlijk. Veel te vroeg, hebben wij afscheid moeten nemen van onze toffe juf, trouwe medewerkster en geliefde collega Agaath was werkzaam als pedagogisch medewerkster bij Stichting Prokino. Ze was nauw betrokken bij de oprichting van Kindercentrum Juultje. Daarvoor is zij jarenlang werkzaam geweest als groepsleidster bij het schippersinternaat. Zij blijft in onze herinnering als een gedreven, hard werkende medewerkster. Met haar unieke persoonlijkheid was ze er voor iedereen. Je was een prachtmens, wat gaan we je missen- We wensen haar naasten sterkte toe met dit enorme verlies. Terneuzen: kinderen, collega's en ouders Kindercentrum Juultje Stichting Prokino Internaat Koningin Juliana Stichting Meander "Lichtstad met depaarlenpoorten Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze goede vriend en neef Arjaan en Mina van Vaardegem Kees f en Mina Minderhoud Arjaan en Rina Louwerse Moeder, hoe kan ik je danken. Na een gelukkig en liefdevol leven, moeten wij helaas afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder weduwe van in de leeftijd van 86 jaar. Cees en Suzan Sanne en Mark, Tom Sytske en Gwen Charlotte Femke Karlijn tTerneuzen, 22 april 2019 Correspondentieadres: Dassenboslaan 21, 6705 BS Wageningen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Laura op donderdag 25 april van 20:00 tot 20:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 26 april om 11:00 uur in het Monuta crematorium naast het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffieruimte van het crematorium. U zij de glorie Op de morgen van de Ie Paasdag is in de leeftijd van 89 jaar overleden Zoon van Abraham Riemens en Thona de Koeijer Broer en zwager van Karei Riemens en Lina Riemens-Steensma neven en nichten Correspondentieadres: Karei Riemens Broederhof 7 5504 JC Veldhoven leder die zich betrokken voelt is welkom bij het afscheid van Jan in de St. Baafskerk, Sint-Bavostraat 5 te Aardenburg, op vrijdag 26 april 2019 om 13.30 uur. Condoleren kan op www.denachtzon.nl Ik ben op weg, heel alleen Voor mijn allerlaatste reis, naar een heel mooi paradijs En als ik daar aankom, Zing jij dan nog jou lied voor mij Want dan voel ik mij niet zo alleen Op 20 april 2019 is op de leeftijd van 61 jaar in alle rust overleden: Bewonderingswaardig was zijn levenskracht. Lieve Peter, 't is hier zo eenzaam zonder jou Namens bewoners en team Basaltpromenade 6 en 8, Tragel Ons bereikte het bericht van het overlijden van de heer De heer Kayser was in de periode 1982-1990 en in de periode van 1998 - 2002 wethouder van de gemeente Hulst. Daarnaast maakte hij in de periode van 1990 -1998 deel uit van de gemeenteraad van Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor de gemeente Hulst en haar gemeenschap heeft betekend. De heer Kayser was een markant man met een groot hart voor "zijn" Hulst. Hij stond als ondernemer middenin de maatschappij en had een brede interesse, met in het bijzonder cultuur. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn moeder en dochters. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Het gemeentebestuur van Hulst Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Erevos: Willy heeft 52 jaar geleden aan de wieg van onze stichting gestaan. We zijn dan ook erg dankbaar voor alles wat hij voor het Carnaval in Hulst betekend heeft. We willen de familie en alle nabestaanden veel sterkte wensen met dit verlies. Stichting AHC de Vossen Via deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor uw medeleven, aanwezigheid, lieve woorden en kaarten die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze ma, oma en grootoma Dit heeft ons erg gesteund. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55