FAMILIEBERICHTEN 13 Maria Cornelia de Mol - Philipse Stefanus Gabriëlse OVERLEDEN Stefanus Gabriëlse nom Fönus Na vele jaren vriendschap is overleden Stefanus Gabriëlse Ik zal onze gesprekken missen. Veel sterkte aan kinderen en kleinkinderen Westkapelle: W. de Buck Piet Ketting Stefanus Gabriëlse Buurman Fönis oom Fanus Gerard Korstanje Rie =S OVERIGE BERICHTEN JohawvHoehmawv woensdag 24 april 2019 Maar mij en mijn huis, wij zullen de Here dienen! Jozua 2415 In vol vertrouwen op de liefde en genade van zijn Heer en Heiland is heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en opa Föanus weduwnaar van Elizabeth Johanna Verhage in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Adrie Gabriëlse t Piet en Angela Gabriëlse Ella en Kees den Dekker Wim Schoe t Ramses en Maria Wilco en Elise, Melle Arjen en Jacinda, Nora, Teun Elmar en Elena Meivin en Raluca Eline en Mike Francisca en Hugo, Anna Fabian Westkapelle, 22 april 2019 Correspondentieadres: P. Gabriëlse, Torenstraat 21, 4361 CS Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 26 april om 12.00 uur op de Begraafplaats aan de Kerkeweg te Westkapelle. Voorafgaand aan de begrafenis is er om 11.00 uur een dankdienst in de Moriakerk, Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend aan de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Onze speciale dank gaat uit naar het team Zorgstroom, het verplegend personeel ADRZ Goes, team kort verblijf WVO Ter Reede en huisartsenpraktijk Heymans voor de liefdevolle zorg. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging zien. "We zullen onze lieve opa heel erg missen. Sterk en vol levenslust Rust zacht Liefs van al je kleinkinderen." Ramses Maria Wilco Elise Melle Arjen Jacinda Nora, Teun Elmar Elena Meivin Raluca Eline Mike Francisca Hugo Anna Fabian We kregen het droeve bericht dat is overleden We herinneren ons als neven en nichten de vele mooie jaren in familieverband. FamiliesChr. Kleinepier-Gabriëlse A. Gabriëlse-Roelse C. Boogaard-Gabriëlse Wij zijn verdrietig nu onze "ome Piet", jarenlang een dierbare vriend, is overleden. Wij zullen met veel plezier terug denken aan de gezellige en leuke momenten met hem. Gonny Braber Anneaenjurrie, Lennart en Annemieke, Steijn Joanda Hanita en Ronald Jeffrey, Luca Kees "Lichtstad met depaarlen poorten Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze goede vriend en neef Arjaan en Mina van Vaardegem Kees f en Mina Minderhoud Arjaan en Rina Louwerse Heden overleed onze meelevende buurman Wij wensen kinderen en (achterkleinkinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. de buren: Bure Ma Ploon Bo en Mientje Piet Johan en Tanja Monica en Jestin Marten en Maartje Jan en Rina Westkapelle 22-04-2019 Wij kregen het bericht dat is overleden. Wij wensen de familie sterkte toe. Neven en nichten Verhage Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriend Wij wensen Hannie veel sterkte toe met dit verlies. Ouderensocieteit Oudelande Want niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is Huub Oosterhuis Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen, liefde en fijne herinneringen die zij achterlaat, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, oma en oma-oma sinds 1985 weduwe van Anthon de Mol in de leeftijd van 102 jaar. Goes: Ankie en Peter Pellegrino - de Mol Jacqueline en Ralph, Dylan, Kathleen, Sophia Pirn en Nicole, Christian, Casper Chantal en Wilfred (Rinus t), Lars Kapelle: Kees t en Lia t de Mol - Bruijnooge Norbert en Ilse, Finn, Stenn Niels en Tarja, Yfke, Mink Oost-Souburg: Jan en Mattie de Mol - Gillissen Chandra en Gilles Rebecca en Michiel, Nora, Milou Domburg: Marieke en Leen t van de Velde - de Mol Kim en Boris, Sanne, Sarah, Joep Fleur en Marcel, Sem 22 april 2019 's-Heer Elsdorpweg 18, Goes Correspondentieadres: Westsingel 8,4461 DL Goes Een speciaal woord van dank voor huisarts dr. H. Slager en personeel en vrijwilligers van zorgcentra Gasthuis en Randhof, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Uitvaartverzorging 'DE BEVELANDEN'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45