f yvoProvoost 18 FAMILIEBERICHTEN Adriaan Johannes Minnaard Adrie van de Linde Jo Hoebeke 9 Jo*l J mum's Wim Ovaa Willem Pouwelse Janny van Iren-Kalden Anne-Marie Pel DANKBETUIGING Jan Hengst Catharina Minet - van Zetten Adrie Na mijn dood Strooi uit mijn as Voor alle winden Dat wat mijn lichaam was De weg kan vinden Naar alles wat het eens beminde Naar wolk en zee En zich daarmee verbinden We hebben op 18 april 2019 afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Frans van Iren Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Frans en Marina Peter Peter in liefdevolle herinnering Monique en Alex Philip en Keshia, Lynn, Lauren Elisa en Jimmy, Nick, Fleur, Roos Correspondentieadres: Eikenlaan 20,4576 BL Koewacht U kunt afscheid nemen van Janny in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 24 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 25 april om 10.30 uur in de aula van het cremato rium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Ons bereikte het droevige nieuws dat is overleden Mama van onze leerling Milan Wij wensen Milan en familieleden kracht en sterkte toe bij dit ingrijpende verlies. Leerlingen en leerkrachten van groep 8b Schoolteam en alle geledingen van Kindcentrum De Oude Vaart in Terneuzen Voor de vele blijken van meeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. L. Hengst-Dekker Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, april 2019 M ir? oprU.ÊU.W wareit we sprateeloos... z,oveel nteitseit dit oms gesteund kebbeittydeits het zlete zy u, en. ita het overlijden, van, .F- .2 Vol Vrovoozt Vrovoozt-de Feyter Blezellitge, april 2015 ruet bloenteit, teaartjes em, Lieve woorden. oitgelofely te fy ia, dw. te voelen em, te ruerteeit dat ky by veel vmtm-ztm, eeit byzoitolerpleteje ut kuit kart keeft. Oitze olaitte daarvoor. üit alles kelpt zeteer dim. de kerlruterlitgeit aam, yvo eeit itog ntoolerpleteje im, oits kart te geveit. zaterdag 20 april 2019 Dankbaar dat wij hem in ons midden mochten hebben en dat verder leed hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa en oudopa 15 december 1928 - Goes - 118 april 2019 W. Minnaard-Bruell André Minnaard Ashley Minnaard Marion Vermue-Minnaard Lauran Vermue Klein- en achterkleinkinderen In besloten kring zal het afscheid plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Troelstralaan 264,4463 XZ Goes PM Hf Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen wat het ook zij, was voor ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed en troost om verderte leven. De overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en overopa hebben ons diep ontroerd. Hier voor onze grote dank. f.lwl Kapelle S. M. van de Linde - Steenhard kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind in plaats van kaarten die we liefhebben en van ons is heengegaan is niet meer waar wij zijn. Wij waren er stil van, waar zouden we zijn zonder jullie, de enorme belangstelling en steun was overweldigend en hartverwarmend, hiervoor onze oprechte dank. Rilland Annie Hoebeke - Baas Kees en Laura Jos Roy, Tanisha en Mathijs Niet meer tastbaar, maar voor altijd in ons hart. Na het overlijden van hebben wij gemerkt dat hij vele sporen heeft achtergelaten. Zoveel kaarten, bezoek, bloemen en andere blijken van medeleven hebben ons veel steun gegeven. Onze hartelijke dank daarvoor! Namens de familie, Riet, kinderen en kleinkinderen Hansweert, april 2019 Jan was in 1978 oprichter van iVt tffffivUL Wij willen via deze weg iedereen bedanken voor de vele berichten, kaarten, lieve woorden en meeleven tijdens de ziekte en het overlijden van mijn lieve man en onze fantastische (o) pa Het heeft ons diep geraakt en zal ons tot steun zijn in de komende tijd. Ria Ovaa-Wisse Nadine en Thomas Steijn en Didi Rosanne en Frank Fayen en Mila Zoutelande, april 2019 Uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa hebben ons erg goed gedaan. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en danken u hiervoor hartelijk. Familie Pouwelse Westkapelle, april 2019 Voor de hartelijke blijken van medeleven die ik ontvangen heb na het voor mij toch onverwachte overlijden van mijn tot het laatst zo dappere, van gezelligheid houdende en lieve moeder wil ik u oprecht bedanken. De warme belangstelling en de lieve kaarten en brieven -soms uit onverwachte hoek- hebben mij goed gedaan en zijn momenteel nog steeds een grote steun voor mij. Heel hartelijk dank hiervoor. Een bijzonder woord van dank aan Petra van Utrecht Thuiszorg en aan Zorgverlening Jacobie, die ruimschoots 2 jaar bij ma thuis haar op zo'n huiselijke en persoonlijke manier elke ochtend hebben bijgestaan. Het is mooi dat ik mede door hen de laatste 3 jaar de kans had samen met ma de gang door haar ouderdom te kunnen bewandelen en ook nog een eigen leven kon leiden. Owen Paul Minet Middelburg, april 2019 BL ia ter wtsscka Ha rutele Provoost

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 54