NIEUWS 3 Zonaanbidders durven hun melkflessen weer te tonen en toveren zelfs de zwembroek tevoorschijn. Met een strakblauwe lucht is het dit paasweekend goed toeven langs de Nederlandse kust. De eerste waaghalzen gingen gisteren al de zee in. ROTTERDAM ALEXANDRIUM C.V. MENS QSP BEHEER B.V. PAASWEEKEND ZOMERWEER zaterdag 20 april 2019 Rob (56) en Sandra (51) Meeldijk uit Vlaardingen Achter een muur van zand zitten Rob en Sandra met een tijdschrift in de handen op een strand- stoeltje. ,,We wilden even de benen voor- bruinen'', zegt Sandra. Het stel gaat volgende week met hun twee kinderen van 15 en 19 jaar op vakantie naar Kroatië. Zondag vieren ze hun twintigjarig huwelijksfeest. Als Sandra hoort dat er ook een foto van haar wordt gemaakt, zegt ze: ,,O, alleen als ik een handdoek over mijn benen mag leggen, hoor.'' De twee nemen het ervan. ,,Zo relaxed dit, eindelijk zomer.'' Rob knikt: ,,Een beetje warmte, zontotale ontspanning.'' Sandra: „Twintig jaar geleden hadden we ook een zonnetje.'' De afgelopen week hielden ze het weerbericht nauwlettend in de gaten. De Kroatische temperaturen wijken niet veel af van de Neder landse. Rob: ,,Je vlucht naar het buitenland, omdat daar alles beter zou zijn. Maar als je er in Nederland zo bij zit als nu, is dat natuurlijk ook hartstikke mooi.'' Daphne Plugge (16, Naaldwijk) en Stan Heijstek (15, Hoek van Holland) Daphne en Stan zitten in kleermakerszit op een badhanddoek. Tussen hen in staan allemaal bakjes met eten: een Italiaanse bol met been ham en mosterdsaus, een wrap met bacon en sla, prikkertjes met komkommer, tomaat en geitenkaas. Ze hebben zelfs aan een boxje voor de muziek gedacht. ,,Hij heeft me verrast met een lunch op het strand zo aan het begin van de vakantie'', glundert Daphne. Ze wist niet beter dan dat ze 'gewoon' naar het strand zouden gaan. Maar haar vriend Stan had zich stiekem uitgesloofd op allerlei lekker nijen. ,,Met de hulp van mijn moeder, hoor'', zegt hij snel. ,,Soms moet je een beetje lief zijn.'' Missie geslaagd. De rest van het weekend hoeft Daphne wei nig meer van haar vriend te verwachten. Hij gaat veel slapen en er staat een waterpolowed- strijd op het programma. ,,Mijn ideeën voor de komende dagen zijn weer op'', zegt hij. Maar Daphne vermaakt zich ook prima zonder hem. ,,Ik ga lekker met mijn zus de stad in of zo. We weten nog niet waarheen, maar dat komt goed. Ik ben altijd vrolijker als er een zonnetje is.'' Vic Rijkers (48) en zoons Silvijn (7) en Fedja (4) uit Rotterdam ,,Aahhh! Koud!'' Bibberend staat Silvijn met zijn bodyboard in de branding. De waaghals - met allemaal insectentattoos op zijn lijf- rent snel terug naar de handdoeken. Hij is samen met zijn vader Vic en broertje Fedja op het strand. ,,De eerste dag met mooi weer ben ik hier altijd zegt Vic. En al staat er een fris zeebriesje, hij vindt het prima zwembroekenweer. ,,De wind is wel een beetje koud, maar het zonnetje is lek ker'', knikt Silvijn. De heren Rijkers waren wel toe aan een dagje zon, zee en strand. Vic: ,,Het is heel chill zo, vóór de drukte van het paasweekend. Nu is iedereen nog aan het werk, boodschappen aan het doen of klusjes rondom het huis. Morgen kun je hier over de hoofden lopen. Ik hou van rust.'' Dit paasweekend zitten Silvijn en Fedja met hun opa en oma in Groningen voor een paas- traditie: noten schieten met de familie. Een spel waarbij je met een stalen kogel zo veel mogelijk walnoten van een lijn moet schieten. ,,Ik heb er vorig jaar twee euro mee verdiend'', zegt Silvijn. ,,En hopelijk verstopt mijn moeder ook nog paaseitjes.'' Totaal €3.750.000,- GO Melkflessen voorbruinen en bibberen in de branding Ellen van Galen 's-Gravenzande Zoekt u een alternatief voor een lage bankrente en een grillige beurs? PARTICIPEER DAN IN met een netto direct rendement van 6,75% per jaar 10 participaties van €250.000,- NOG SLECHTS 1 BESCHIKBAAR! 10 participaties van €125.000,- NOG SLECHTS 3 BESCHIKBAAR! Op uw bank hoeft u inmiddels niet meer te rekenen als het gaat om een aantrekkelijk rentepercentage op uw vermogen. Participeer daarom in een beproefd concept met een netto direct rendement van 6,75% per jaar. Per kwartaal zal ca. 1,69% direct worden uitgekeerd. U participeert in een langdurig verhuurd bedrijfspand/showroom van 2.210m2 in de populaire Woonmall Alexandrium. Het nieuwe 10-jarige huurcontract van dit pand gaat in op 1 juli a.s. en loopt t/m 30 juni 2029, met daarna 2x5 optiejaren. De zittende huurder huurt dit pand reeds 20 jaar en heeft een onberispelijke betalingsmoraal. Wilt u deelnemen? Vraag dan ons informatie-memorandum aan! Bel ons: 0252 - 41 91 35. Bel of ga voor meer informatie naar WWW.MENS.NL 0252 - 419135 Let opl U belegt bulten AFM-toezIcht. Geen prospectusplicht voor deze activiteit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 3