O e 1 FAMILIEBERICHTEN 19 Jean Adrianus Soeters yvo Prox/oost Ji Lili Bogaart - Remery Theodora Catharina Boeijkens DANKBETUIGING Gerda Tuenter-ten Brinke Jan de Braai Dominicus Johannes Jansen Maria Fremouw-den Dekker THalijLe de ïdegt- flieuwenkaijze COLOFON Familieberichten (F In haar vertrouwde omgeving is thuis op 91 jarige leeftijd van ons heengegaan ons ma en oma 'grote huis' echtgenote van Charles Jacobus Steijaart 17-1-1928 119-4-2019 Eddie Nadine Luc Jintana Luciën Lizetta Sonja Alain, Vitaly Hulsterweg 149,4583 SL Terhole Volgens de wens van ma zal het afscheid in eigen familiekring plaatsvinden. Ooit zocht je Hem... nooit laat Hij je meer los. - Jean- Vredig is, na een mooi en voldaan leven, van ons heengegaan mijn allerliefste, moedige man, onze papa, opa en broer 9 maart 1938 118 april 2019 Willy Soeters-Schimmer Marjolein en Mare Max Ludo Lisette en Marco Lowie Fanny Peer De Saele 57 4307 LL Oosterland De herdenkingsdienst zal gehouden worden woensdag 24 april om 11.30 uur in de Jodocuskerk van de Hervormde Gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Vooraf is er van 10.30 tot 11.15 uur gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk", waar we na de dienst elkaar nog kunnen ontmoeten. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder mens Wij danken iedereen die ons verdriet heeft verstaan en in de vorm van steun, bloemen, brieven, kaarten en aanwezigheid bij de crematie hier uiting aan heeft gegeven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, april 2019 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en het medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Uw aanwezigheid op de begrafenis was ons tot steun, hartelijk dank hiervoor. F. de Braal-de Putter Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, april 2019 Langs deze weg willen wij u danken voor de vele, hartverwarmende blijken van meeleven na het overlijden van Hoek, april 2019 Fam. Jansen Fam. Van der Staal Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, warme woorden en fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van ons moedertje Fransje van Doeselaar-de Kraker De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Tanny, Corry en Rinus Axel, april 2019 lit J HWf-W opiA.leu.vv warevc we sprakeloos... z,o\/eel lAAewsew olie ows gesteund hebben, tyotews het ziek zijia, en. wn het overlyoten. van. met bloemen,, kaartjes en. lieve woorden.. Orvgelofelykfy'n. om te Voelen, en. te merkeiA. olat hij by veel mensen, een, byzonder plekje In. hun. hart heeft. On-ze dan-k daarvoor. c>lt alles helpt zeker om de herln-nerlngen- aan, yvo een. n,og mooier plekje In, ons hart te geven.. ella ter wlsscha tfawnel e Provoost Pol Provoost cpp. Provoost-de Fêljter Blezellrvge, april 2019 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma, Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij velen zo geliefd was. George Bogaart Kinderen en kleinkinderen Westdorpe, april 2019 Het is zo stil in huis, zo leeg, zo onwerkelijk Toch gaat alles verder; de bomen komen in blad, de knoppen barsten open. Ik moet ook door, hoe moeilijk ook Gesteund door de vele blijken van medeleven moet dat lukken. Iedereen van harte bedankt Zaamslag, april 2019 Piet de Regt zaterdag 20 april 2019 ZV Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaartjes en bloemen, ontvangen na het overlijden en bij de uitvaartplechtigheid mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder, schoonmoeder hebben ons veel goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken, Bram van Houte Richard en Sandra Oostburg, 20 april 2019 Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van onze moeder betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost. Jaap Fremouw en Emmy Quataert Oostburg, april 2019 Niet meer tastbaar, maar voor altijd in ons hart. Na het overlijden van hebben wij gemerkt dat hij vele sporen heeft achtergelaten. Zoveel kaarten, bezoek, bloemen en andere blijken van medeleven hebben ons veel steun gegeven. Onze hartelijke dank daarvoor! Namens de familie, Riet, kinderen en kleinkinderen Hansweert, april 2019 Jan was in 1978 oprichter van 1942 2019 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 155