18 Arie Hoekman Corrie Hoekman-Dorst Pieter Beun Theophilius Henricus Dierickx Theo Dierickx 44- JUBILEUM OVERLEDEN Theo Dierickx r xi A 20-04-1979 20-04-2019 "Ik heb een heel mooi leven gehad" Weduwnaar van Jo Beun-Boekhout Partner van wijlen Jannie Brakman-Verduijn Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Jeanette Bolle - van der Maas Dit bericht heeft ons diep geraakt, we zullen haar enthousiaste inzet missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar de kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Bestuur en leden, IJsclub "Winterleven" Oosterland. Met verdriet nemen we afscheid van onze tafeltennisvriend Leo van Rheenen t.t.v. Big-Smash Biggekerke Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Theo Dierickx Theo werkte meer dan dertig jaar voor onze onderneming en was hecht verbonden met "zijn" fabriek in Goes. Hij was steun en toeverlaat voor de productieleiding en van grote waarde voor Meatless. Bovenal was hij een energieke en altijd positief gestemde collega die elke dag weer met veel plezier en toewijding bij ons werkte. Theo laat een grote leegte achter en we zullen hem vreselijk missen. Directie en medewerkers Meatless BV, Goes De zon die scheen. De vogels die floten, de bloemen die bloeiden en toen was alles stil. Met verdriet in mijn hart geef ik u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, is overleden mijn grote liefde - Theo - *2 mei 1945 - f 15 april 2019 C.E. Deij Speedy •12' Zangvogelstraat 69,4451 CD Heinkenszand Naar de wens van Theo heeft de afscheidsbijeenkomst in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend moeten wij afscheid nemen van onze buurman en vriend De buurtjes Arnold en Riet Geschokt en bedroefd zijn wij door het na een kort ziekbed plotseling overlijden van Theo Dierickx Veel te vroeg kwam er een einde aan onze jarenlange vriendschap. Theo werkte niet alleen lange tijd in onze bedrijven, maar was ook hecht verbonden met onze familie. Wat rest zijn mooie herinneringen aan een bijzonder mens. Wij wensen Ria alle sterkte toe in deze moeilijke periode. Familie Hugense; C. Hugense - Cornélisse Lou en Marianne, Myrthe en Lorenzo Kees (in herinnering) en Pauline, Erika en Bob, Joost Jos en Anita Wij nemen afscheid van Theo Dierickx Zijn technische ondersteuning is voor ons van grote waarde geweest. Wij wensen Ria veel sterkte toe met het verlies van haar partner. Team Foodvision Nederland BV Goes Wat was jij Hef, sterk en dapper. Wat was je een prachtige moeder, oma, tante en vriendin. Met trots en bewondering hebben we je moeten laten gaan. Het was je wens. Agnes Anna Albina Fassaert-EJoerbooms Agnes Na mijn dood Strooi uit mijn as Voor alle winden Dat wat mijn lichaam was De weg kan vinden Naar alles wat het eens beminde Naar wolk en zee En zich daarmee verbinden We hebben op 18 april 2019 afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Janny van Iren-Kalden weduwe van Frans van Iren Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Frans en Marina Peter Peter in liefdevolle herinnering Monique en Alex Philip en Keshia, Lynn, Lauren Elisa en Jimmy, Nick, Fleur, Roos Correspondentieadres: Eikenlaan 20,4576 BL Koewacht U kunt afscheid nemen van Janny in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 24 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 25 april om 10.30 uur in de aula van het cremato rium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Vandaag mogen we met onze kinderen en kleinkinderen herdenken dat we 40 jaar zijn getrouwd. en Korenhalmdijk4 4431 NE 's-Gravenpolder Na een prachtig leven, hebben we afscheid genomen van onze lieve vader, opa en 'opa Beun'. Altijd belangstellend, creatief en grappig. Cadzand, 21 januari 1919 Goes, 17 april 2019 Con en Mien Karen en Marnix Finn, Sam, Deen Janca en Pascal Mees, Pien Het afscheid vindt in besloten familiekring plaats. Onze hartelijke dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Randhof, Stenen Beer 3 en huisarts, dokter Posthumus voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hertogenhof 13,4461TW Goes We zijn verdrietig door het overlijden van, maar bovenal dankbaar dat we bevriend mochten zijn met We wensen Ria heel veel sterkte toe. Angelique en Albertien Nooit meer: "De gebraden kippen komen niet aangevlogen" zaterdag 20 april 2019 ZV Je was op. Nu heb je rust. weduwe van Toine Fassaert Zij overleed in de leeftijd van 95 jaar. Toine en José Joos en Sabine, Niek E3ep Carla t Ingrid Julian 18 april 2019 Churchilllaan472,4532 MD Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 24 april om 11.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat in Terneuzen. U kunt de familie vanaf 10.30 uur persoonlijk condoleren in de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 154