I Izak Johannes Nelisse ~Sj aak echtgenoot van Jo Poortvliet FAMILIEBERICHTEN 17 OASMr COLOFON Familieberichten Kees Ta nis Cobi Nelisse - Goedegebuur Leni Poortvliet-Schetters OVERLEDEN Dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, groot - en overgrootvader Sint Maartensdijk, 12 juni 1926 t Oostburg, 16 april 2019 Oostburg: Cobi Nelisse - Goedegebuur Zuidzande: Tonnyt enHarmket Eede: Rita en Jan Breskens: Lydi en Hans WestdorpeAddy en Wim Oostburg: Kitty Vleteren: Adrie en Marie-Jeanne Sluiskil: Johnny en Kanjanatuch Sluis: Jolanda en Jack Klein - en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ledelplein 18 - 001 4.501 BN Oostburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 23 april om 11.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid krijgt u vanaf 11.00 uur gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula van het crematorium. Ieder die zich betrokken voelt is welkom. Rinus Grimminck Jean Nicolaas Soeters Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden weduwnaar van Krabbendijke, 25 december 1945 t Bergen op zoom, 17 april 2019 Jan Poortvliet Sindy Zus S. de Koning-Poortvliet Zus M. Waterman-Poortvliet Bets t en Kees t Griep-Schetters Cor en Sannie Schetters Neven en Nichten Noordweg 36,4413 AD Krabbendijke U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum coöperatie DELA, Drebbelstraat 66 hoekMarconilaan te Bergen op Zoom, op woensdag 24 april van 10.00 tot 10.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 24 april om 11.30 uur in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend bent u uitgenodigd om deel te nemen aan de koffietafel in Partycentrum het Appeltje, Balsedreef 5 te Bergen op Zoom." Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Chris van Dodewaard Heden is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom Jan Blommaert Familie Raas Litvc, Johanna Gerdina Stroo - Valkier Mevrouw Gerda Stroo was 31 jaar lid van de WE Residence Banckert. Wij wensen de familie sterkte toe met het verwerken van dit onverwacht verlies. Bestuur en leden van WE Residence Banckert. pzc.nl/familieberichten vrijdag 19 april 2019 Maandag is plotseling na een korte periode van ziekte onze collega overleden. Rinus werkte sinds 2011 bij Dethon Groen. Hij gaf in zijn sollicitatiegesprek al aan graag met tractoren te werken. Dat was ook echt zo. En maaien was zijn passie. Of het nu een sportveld was of een grasveld bij een fabriek voor Rinus moest het er netjes bij liggen. Daar zette hij graag een stapje extra voor. Rinus was een man op wie je kon rekenen. Wij gaan hem erg missen. Wij wensen zijn moeder en zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Algemene kennisgeving In liefde losgelaten onze geliefde Cf Burgh-Haamstede t Londen 11-4-1960 13-4-2019 Echtgenoot van Deborah Soeters - Morris Namens de familie Martin en Mientje Soeters - van Leeuwen Correspondentieadres: 's Gravenmeet 51,4328 PG, Burgh-Haamstede Met grote verslagenheid vernamen wij het plotseling overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Wij wensen Rietje en verdere familie sterkte met dit verlies Bestuur en Leden Watersport Vereniging Neusen Wat zullen we je humor en behulpzaamheid missen. Oma Vlasblom Jacqueline Evy en Seb Rosanna en Gabi Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Na een mooie reis is de wind gaan liggen 17 december 1954 Wini Wouter Arjen Menno Lynette Wilhelminadorp, 13 april 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 71