Jo Poortvliet Leo van Rheenen Cor Poortvliet FAMILIEBERICHTEN 17 CJASbtr Kees Tanis Leni Poortvliet-Schetters Correspondentieadres: Els Gideonse Lageweg 3b 4373 RK Biggekerke OVERLEDEN Heden is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom Jan Blommaert Familie Raas Met grote verslagenheid vernamen wij het plotseling overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Chris van Dodewaard Wij wensen Rietje en verdere familie sterkte met dit verlies Bestuur en Leden Watersport Vereniging Neusen Onze lieve Leo Liefde, vrijheid, ruimte *1 juli 1948 117 april 2019 te Pijnacker te Biggekerke Els Marlon en Jaap Robin Annelies en Bart-Jan Daan, Jasper, Lars Wouter en Marleen Kasper, Elise Annelies en Migchiel Jip, Fae en Isa Marthe en Jilt Corine en Jan Iris, Xanne De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 23 april om 13.00 uur in de Dorpskerk van Biggekerke. U bent uitgenodigd om deze via beeld geluid te volgen in Dorpshuis 'Onderdak'. Adres: Schuitvlotstraat 8. Aansluitend zullen we Leo gaan begraven op de begraafplaats aan de Zoutelandseweg. Na de begrafenis bent u van harte welkom in Dorpshuis 'Onderdak' om de familie te ontmoeten. We vinden het fijn als u voor Leo een losse bloem meebrengt naar de begraafplaats. Bedroefd om de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar dat wij hem in ons midden mochten hebben en dat verder leed hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa in de leeftijd van 75 jaar. Yerseke: Janny Poortvliet - Nijssen Yerseke: Danny en Jeanet Poortvliet - Uineken Angela, Mathias 17 april 2019 Dahlialaan 8,4401 HA Yerseke We nemen afscheid van Cor op dinsdag 23 april om 13.30 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. U bent daarvoor van harte uitgenodigd. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden weduwnaar van Krabbendijke, 25 december 194.5 t Bergen op zoom, 17 april 2019 Jan Poortvliet Sindy Zus S. de Koning-Poortvliet Zus M. Waterman-Poortvliet Bets t en Kees t Griep-Schetters Cor en Sannie Schetters Neven en Nichten Noordweg 36,4413 AD Krabbendijke U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum coöperatie DELA, Drebbelstraat 66 hoek Marconilaan te Bergen op Zoom, op woensdag 24 april van 10.00 tot 10.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 24 april om 11.30 uur in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend bent u uitgenodigd om deel te nemen aan de koffietafel in Partycentrum het Appeltje, Balsedreef 5 te Bergen op Zoom." Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Johanna Gerdina Stroo - Valkier Mevrouw Gerda Stroo was 31 jaar lid van de WE Residence Banckert. Wij wensen de familie sterkte toe met het verwerken van dit onverwacht verlies. Bestuur en leden van WE Residence Banckert. Jean Nicolaas Soeters Rianne Wattel-Koppejan litvc, Met ontroering hebben we kennisgenomen van het overlijden van Sam de Putter Sam heeft zich van 1990 tot 2004 ingezet als gemeenteraadslid voor de gemeente Goes. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens gemeenteraad, college van B&W en medewerkers van de gemeente Goes, drs. M. Mulder MSc, burgemeester drs. B.C. van Doornum, raadsgriffier mr. H.E. Schild, gemeentesecretaris vrijdag 19 april 2019 PM Algemene kennisgeving In liefde losgelaten onze geliefde Burgh-Haamstede Londen 11-4-1960 13-4-2019 Echtgenoot van Deborah Soeters - Morris Namens de familie Martin en Mientje Soeters - van Leeuwen Correspondentieadres: 's Gravenmeet 51,4328 PG, Burgh-Haamstede Diep geraakt zijn wij door het overlijden van moeder van onze leerling Tabitha Wattel en van onze oud-leerlingen Nadieh, Levien en David. We wensen Tabitha en haar familie heel veel sterkte en Gods nabijheid toe. Klas V6c, Joli Weber, mentor Medewerkers en schoolleiding CSW Van de Perre, Irene Buffart, afdelingsleider Wat zullen we je humor en behulpzaamheid missen. Oma Vlasblom Jacqueline Evy en Seb Rosanna en Gabi COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Na een mooie reis is de wind gaan liggen 17 december 1954 Wini Wouter Arjen Menno Lynette Wilhelminadorp, 13 april 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53