14 Husein (Buco) Bunic Rinus Grimminck Ana Bunic-Pletikosa Aloysius Franciscus van Boven Aloys Sonja Bracke - de Ia Meilleure Catharina Vette - Heijboer donderdag 18 april 2019 OVERLEDEN Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Wij zijn dankbaar dat hem veel pijn en een lange lijdensweg bespaard zijn gebleven. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Skopje, 26 september 1933 t Terneuzen, 15 april 2019 Ana Arijana&Alex Matteo Davor Maida PhilipEnna Correspondentieadres Coöperatie DELA, t.a.v. familie Bunic, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 18 april om 17.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid om in de koffiekamer de familie te condoleren. Marinus Valentijn Maria Rini van Merode Ach joh, toe joh... Verdrietig zijn we omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve Rini van Merode Je kon niet uitleggen watje bedoelde, om precies te zeggen watje voelde. De rust is nu gekomen, geniet van al je dromen. Wij hebben hem de afgelopen tijd thuis mogen begeleiden in zijn laatste levensdagen, waar hij in alle rust in zijn vertrouwde omgeving is overleden. Na een leven gekenmerkt door eenvoud hebben wij dankbaar en verdrietig afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze lieve pa, opa en pit echtgenoot van Anny Magdalena Francisca Pieters Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Clinge: Annie van Boven-Pieters Hulst: MarcenMargo Remco, Jesper Clinge: Ronald en Saskia Sees, Suus 15 april 2019 's-Gravenstraat 40,4567 AK Clinge De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 23 april om 10.30 uur in de kerk van de H. Henricus te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vrouw van onze collega Ronny Bracke, Wij wensen Ronny, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit enorme verlies. Team Techniek gemeente Terneuzen Op 15 april 2019 is op 61 jarige leeftijd onze zoon, broer, zwager en oom overleden Heinkenszand: J.M.Grimminckf A E.Grimminck-de Jonge Goes: Kees en Esther Iris en Melle Stefan Romy en Tijn Middelburg: Leo en Saskia Martine, Sander Rotterdam: Anita en Peter Gregory, Jayson Correspondentieadres Wouwhof 11,4451 DA Heinkenszand Rinus is in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 te Goes. Er is hier geen gelegenheid om afscheid te nemen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 20 april om 12.00 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land - Goes, Kandtweg 2 te Goes. 'Zou ik nog vrezen, nu Hij eeuwig leeft, die mij heeft genezen, die mij vrede geeft. Op 16 april 2019 is mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma, omi en zus op 94 jarige leeftijd thuisgekomen bij haar Heere en Heiland. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. 's Heer Arendskerke: Yerseke: Culemborg: St. Georges de la Pouge (F): Kruiningen: De Bilt: Houten: Jeroen Vette Anneke Jumelet-Vette en Andries Jumelet Daniel en Tina Christoph, Noa, Micha Catharine Janthe, Melchior, Tristan Jantine en Michel Lorann, Evelien Jeroen en Jana Lucas, Mark Linda Vette Anneclaire Middelburg: Adriana Heijboer Correspondentieadres: Magnolialaan 9,4401 HJ Yerseke De herdenkingsdienst zal gehouden worden op zaterdag 20 april om 10:00 uur in KC 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. Aansluitend zal de begrafenis om 12:00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. I.p.v. bloemen graag een donatie aan 'Stichting Onyame' van Marleen van Asselt. Zij leeft en werkt in Ghana. Wij bedanken het personeel van Poelwijck, Boogstraat 60 voor de buitengewoon goede zorg en de bewoners voor hun vriendschap. ZV Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Hij overleed op 12 april 2019 in de leeftijd van 67 jaar. IJzendijke: Anton en Jos Rutger Thomas en Carmen Philippine: Marijke en Johan Martin en Kim Natasja en Casper, Jason Correspondentieadressen: Waterpoortstraat 11, 4515 AD IJzendijke Marollenoord 6, 4553 CP Philippine De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. We zullen hem missen. Van alle cliënten en medewerkers van RVE Oostburg, Tragel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64