14 UASher Liévc <J#Sj3tir Catharina Vette - Heijboer Mevr. Vette - Heijboer Litfèo voor- 16.02.1986 15.04.2019 Pthiry t*yr$y Nih*. e#v tjcf Lajos Ruster Na vele jaren van vriendschap is overleden Lajos Ruster We zullen je missen. Piet en Marianne Sonja en Herman Pieter en Nicole Wij wensen Truus, Silvia en Peter, kleinkinderen veel sterkte toe. f Jasper Jongepier 'Zou ik nog vrezen, nu Hij eeuwig leeft, die mij heeft genezen, die mij vrede geeft. Op 16 april 2019 is mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma, omi en zus op 94 jarige leeftijd thuisgekomen bij haar Heere en Heiland. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. 's Heer Arendskerke: Jeroen Vette Yerseke: Anneke Jumelet-Vette en Andries Jumelet Culemborg: Daniel en Tina Christoph, Noa, Micha St. Georges de la Pouge (F): Catharine Janthe, Melchior, Tristan Kruiningen: Jantine en Michel Lorann, Evelien De Bilt: Jeroen en Jana Lucas, Mark Houten: Linda Vette Anneclaire Middelburg: Adriana Heijboer Correspondentieadres: Magnolialaan 9,4401 HJ Yerseke De herdenkingsdienst zal gehouden worden op zaterdag 20 april om 10:00 uur in KC 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. Aansluitend zal de begrafenis om 12:00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. I.p.v. bloemen graag een donatie aan 'Stichting Onyame' van Marleen van Asselt. Zij leeft en werkt in Ghana. Wij bedanken het personeel van Poelwijck, Boogstraat 60 voor de buitengewoon goede zorg en de bewoners voor hun vriendschap. Na een vriendschap van ruim 50 jaar is tot onze diepe droefheid van ons weggenomen, door haar Heer en Heiland, onze geliefde vriendin Wat zullen we haar missen, maar wij mogen achterom zien dat wij zoveel meeleven van elkaar mochten hebben. God zij dank daarvoor. Namens Jan en Jannie (in liefdevolle herinnering) Nijssen en de kinderen. donderdag 18 april 2019 PM De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 23 april om 13.00 uur op landgoed Twistvliet aan de Koningin Emmaweg 4 te Vrouwenpolder. ledereen die zich betrokken voelt is hierbij welkom. Na de afscheidsbijeenkomst zal Jasper in besloten kring worden begraven. We geven de voorkeur aan schriftelijke condoleances. Correspondentieadres: Fam. Jongepier, Nieuwe Vlissingseweg 147,4387 AC Vlissingen Jasper hield van zonnebloemen We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Willy t en Casper Traas-Kaaisteker Sil Traas en Henk-Jan van den Abeelen Groot is het verdriet om het overlijden van onze lieve neef zoon van Peter en Ingrid, broer van Nina en Jet, in de leeftijd van 33 jaar. Jan Wim en Ivana Netty en Hans Heieen en Sjaak Hans neven en nichten 15 april 2019 V Dapper gestreden, helaas verloren Voor altijd in ons hart rust zacht Richard en Elise Wouter Christiaan en Véronique Michael en Karin Stefan Franklin en Lisa Dave en Tamara Mark Robin en Maxime v y Afgelopen dinsdag bereikte ons het droevige bericht dat de 33-jarige zoon van onze collega Peter Jongepier, als gevolg van zijn ziekte is overleden. Dit bericht heeft ons diep geraakt. We leven intens mee met Peter en zijn familie en wensen hen veel sterkte en Gods kracht en troost bij dit vreselijke verlies. Namens alle medewerkers en leerlingen van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, F.C. van der Knaap, directeur-bestuurder CSW I.A.K. Kuijpers, directeur CSW Van de Perre J. Bomert, afdelingsleider CSW Van de Perre

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42