Beleef Nederland op z'n grootst! Attractie- Vakantiepark Slagharen madurodam Amusementspark Tivoli Attractiepark DippieDoe Biesbosch vaartocht Van 29,90 VOOr 14,9S* Van Wï5ö VOOr 13,65* Van Mï75 VOOr ll,50* Q Zilvermeeuw L4Wuxcti Ga naar pzc.nl/voorjaarsuitjes Ga naar pzc.nl/slagharen Ga naar pzc.nl/madurodam 4. CommerciëLe bijlage Verkoopperiode t/m 26 mei 2019 Yihaa! In Attractie- Vakantiepark Slagharen ga je als een echte avonturier op ontdekkingsreis door het Wilde Westen. Hier beleef je spannende avonturen in meer dan 30 attracties en geniet je van gezellige familieshows. Ben jij een durfal? Dan kan een rit in de spannende Gold Rush niet ontbreken. In maar liefst drie lanceringen vlieg je in no-time van 0 naar 95 kilometer per uur! Alle avonturiers die het liever hogerop zoeken, kunnen de nieuwste aanwinst Black Hill Ranger Path beklimmen. De filmliefhebbers kunnen in El Teatro genieten van de nieuwe 4D-film 'Yogi Bear'. Tijdens een boottocht langs woeste watervallen in het Wild West Adventure kun je wilde dieren spotten of vergeten goudzoekers tegenkomen. Wist je dat de leukste inwoners van het park een eigen show hebben? In deze spannende Randy Rosie Show beleven zij een spannend avontuur in de gezelligste saloon in het park. Beleef een dag vol avonturen voor het hele gezin! Ontvang nu 50% korting: Tickets zijn geldig t/m 31 december 2019 tJSEBSSiSSl De indoor-attractie is een verhaal over Hollandse daadkracht, over Landwinning in de 19de eeuw, en hoe gemalen ons land tot op de dag van vandaag droog weten te houden. Dus maak je op voor spetterend spektakel! Bedien zelf 's werelds grootste stoommachine en stel samen het gemaal in werking. Lukt het jou om de Waterwolf te verslaan? Ontvang nu 30% korting: Tickets zijn geldig t/m 30 juni 2019 In Madurodam beleef je de grote verhalen van Nederland. In de indoor-attracties komen deze verhalen via special effects en talloze beeld- en geluidseffecten écht tot leven. Ga terug in de tijd in één van de experiences op ware grootte en speel zelf een rol in een bijzonder Nederlands hoogtepunt. Dit wil je niet missen, dus bezoek ze allemaal! In de nieuwste spectaculaire familieattractie de Waterwolf beleef je hoe de Nederlanders op een onmogelijke plek van water land maakten. Een zinderende en interactieve show over Nederlands meest indrukwekkende overwinning op water: de drooglegging van het immense Haarlemmermeer. Daar wil iedereen naartoe! De Leukste attracties voor kinderen t/m 12 jaar! Kindvriendelijk, veilig, overzichtelijk en weersonafhankeLijk. Binnen én buiten is van alles te doen. Gelegen bij recreatiepark Aquabest, nabij Eindhoven. Naast de A2, dus uitstekend bereikbaar! Van 13^95 VOOr 9,75* Bestel nu tickets op pzc.nl/dippiedoe Tickets zijn geldig t/m 2 juni 2019 Kom ook spelen, genieten, gillen en ravotten in Amusementspark Tivoli, het leukste pretpark voor basisschoolkids! Het park heeft meer dan 30 attracties en speeltoestellen waar kinderen niet op uitgekeken raken. Bestel nu tickets op pzc.nl/tivoli Tickets zijn geldig t/m 30 juni 2019 KORTING Een twee uur durende rondvaart in de Biesbosch is een echte beleving! De comfortabele boten zijn verwarmd en uitgerust met een toilet, bar en geluidsinstallatie. Zo zijn alle rondvaarten, in ieder jaargetijde, een uitstekend uitje voor jouw gezeLschap. Van 12750 VOOr 10,-* Bestel nu tickets op pzc.nl/zilvermeeuw Tickets zijn geldig t/m 31 december 2019 GENIET VAN RUIM 25 ATTRACTIES!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52