DierenPark Amersfoort Avonturenboerderij Molenwaard DINO PARK Dé dierentuin voor kinderen! Waar spelen ontdekken is! Boudewijn Seapark Brugge Domein van de Grotten van Han Exclusieve premièredag Dinopark op zaterdag 6 juli Ben jij al in DierenPark Amersfoort geweest? Hier hoef je helemaal niet netjes op de paden te lopen. Klauter boven de beer, duik op als een prairiehondje en roetsj door het verblijf van de leeuwen. Het bosrijke park is uitgeroepen tot de leukste dierentuin van Nederland. Ontdek de kleine chimpansee In de Amersfoortse dierentuin stap je even een andere wereld binnen. Sta neus aan slurf met een olifant en kijk uit over de Savanne vol giraffen en zebra's. Met een jaarabonnement kun je de jonge dieren elke dag zien opgroeien. Ontdek de kleine chimpansee of speur in het donker naar het Luiaardjong dat Langzaam op avontuur uit gaat. Vrolijk voorjaar tussen de dieren Beleef een vrolijk voorjaar tussen de parkbewoners! Midden in het bos raak jij ondersteboven van de dierenwereld. Ben je een stoere durfal? Dan kun je tijdens Koele Knuffels een enorme vogelspin over je hand laten lopen. Tip: steekje handen uit de mouwen en beleef Boerenleven in de meivakantie. Ontvang nu 25% korting: Van 23ï50 VOOr 17,60* Beleef de allerleukste avonturen met de hele familie in de Zuid-Hollandse polder bij Avonturenboerderij Molenwaard, het themapark in Groot-Ammers! Een blokje kaas. Een glas chocolademelk. Of een kant en-klare pannenkoek. Snel langs de supermarkt, en de voorraadkast is weer gevuld. Vanzelfsprekend, toch? Kinderen weten echter vaak niet meer waar melk écht vandaan komt of ze denken dat spinazie in 'deelblokjes a la crème' groeit. Tijd voor verandering! Ontdek samen met de hele familie van alles over de boerderij, natuur, tuin én dieren bij Avonturenboerderij Molenwaard. Waar spelen ontdekken is! Hoe legt een kip een ei? Is een tomaat groente of fruit? En hoe maken bijen honing? Tijdens een avontuurlijke tocht door het park maken kinderen met hun (groot-) Van 14^50 VOOr 9,-* Van 3V voor 20,90* ouders kennis met diverse aspecten van het Hollandse landleven. Van koeien melken, tractor rijden en vogels kijken tot bootje varen, pony rijden en in het wilgendool hof verdwalen. Met een divers aanbod aan buitenactivi teiten prikkelt Avonturenboerderij Molenwaard de na tuurlijke nieuwsgierigheid van alle kinderen in de leeftijd van 2 tot 10 jaar alsook die van hun (groot)ouders. Aan het eind van de dag verlaten de kinderen het park zelfs met een welverdiend boerderijdiploma, en zijn ze een écht boertje of boerinnetje net als Fien Teun. Ontvang nu 30% korting: Van 13r VOOr 9,10* Volwassenen van 27r VOOr 16,50 korting Ga naar pzc.nl/voorjaarsuitjes i&iQÜENwMV.i'ia Ga naar pzc.nl/avonturenboerderij Tickets zijn geldig t/m 31 december 2019 Ga naar pzc.nl/dierenpark 3. Commerciële bijlage Verkoopperiode t/m 26 mei 2019 In het diepste geheim wordt er gewerkt aan de terugkeer van de dinosaurus op aarde. Kom jij naar de militaire vliegbasis om de doktoren te helpen op deze exclusieve dag? Safari in je achtertuin! Kom de Europese 'big five' spotten, te voet of met de Safari-car. Vervolgens neem je een duik onder de grond om het majestueuze decor van de Grot te ontdekken, met haar onderaardse rivier en talrijke druipsteenformaties. Laat je verrassen! t DOMAINE DES Bestel nu tickets op pzc.nl/grottenvanhan Tickets zijn geldig t/m 11 november 2019 Tickets zijn geldig t/m 29 juni 2019 Bestel nu tickets op pzc.nl/dinopark Tickets zijn geldig ap zaterdag 6 juli 2019 Beleef een doLfijne familiedag met 3 shows, 20 outdoor-attracties, een outdoor-waterpark én 12 indoor -attracties! Geniet van de gloednieuwe dolfijnenshow 'Moana's Blue WorLd' en bewonder de spectaculaire sprongen van onze dolfijnen! Bestel nu tickets op pzc.nl/seapark Tickets zijn geldig t/m 29 september 2019 ^Boudewijn ^èaparit^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51