12 FAMILIEBERICHTEN Dingenis Cornelis de Koeijer Dingenis Cornelis de Koeijer Alieda Elisabeth Maria Poortvliet - de Grave Alie Lajos Ruster Rinus van de Vrie Rinus van de Vrie woensdag 17 april 2019 De HEERE regeert, Hij is met hoogheid bekleed Psalm 93:1a Met groot verdriet delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze innig geliefde en zeer zorgzame man, vader, groot- en overgrootvader op de leeftijd van 87 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Yerseke: N.J. de Koeijer-van de Velde Waarde: Jossé de Koeijer Willemien de Koeij er-Goud Cathlynn en Peter, Boaz, Marinel en Lauran, Diederik Yerseke: John de Koeijer Jantine de Koeijer-van Houte Stefanie, Emmelie, Esther, Tamara, Jasmijn Waarde: Dennis de Koeijer Anne-Marie de Koeij er-Goud Dirk, Daniël, Florien, John, Christian Yerseke: Monica Hage-de Koeijer Peter Hage Neelke, David, Rebekka Yerseke: Mart-Jan de Koeijer Lydia de Koeij er-Steketee Amber, Jordy, Louise 16 april 2019 Grintweg 74,4401 NG Yerseke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aan huis D.V. donderdag 18 april van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrijdag 19 april om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen Tot mijn grote droefheid heeft de Heere tot Zich genomen mijn innig geliefde broer in de leeftijd van 87 jaar. Broer Dies en ik waren de enig overgeblevenen uit een groot gezin van broers en zussen. Yerseke J. Hoogstrate - de Koeijer Mede namens mijn kinderen en (achter-) kleinkinderen wens ik Nellie en haar (klein-) kinderen Gods troostrijke nabijheid toe. Yerseke, 16 april 2019 Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons leven was, geven wij kennis van het overlijden van onze zeer zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Frans Poortvliet sinds 16-01-1966 Oost- en West-Souburg, 13-10-1929 f Goes, 15-04-2019 Rinus en Ilona Nicole, Frans Joke en Jan (in herinnering) Gert-Jan en Annelies Celès, Vince, Meagan, Bruce Frank en Aimée Emmelie en Michel Nuala, Lumen Correspondentieadres: Van Turnhoutstraat 1,4388 HR Oost-Souburg Op zaterdag 20 april om 14.00 uur vindt de herdenking plaats in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar huisarts Manschot in Middelburg en de medewerkers/vrijwilligers van Hospice 't Clarahojje in Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. We laten je los. Intens verdrietig, maar voor altijd verbonden. Ludwina Minnebo Rammeloo Marietje en Theo Aneta en Jan, Leon (in herinnering) Bennie (in herinnering) en Marjet Pierre en Thea Agnes en Achiel Johan (in herinnering) Herman en Jacqeline Cassie Armand en Hedwieg Na een moeilijke laatste levensfase is kalm en rustig ingeslapen mijn lieve man en maatje, onze lieve vader, schoonvader en grappige super opa echtgenoot van Truus Ruster - Kaaisteker Borssele, 10 september 1944 f Wolphaartsdijk, 16 april 2019 Wolphaartsdijk: Truus Ruster - Kaaisteker In liefdevolle herinnering: Jan Ruster Oudelande: Silvia en Peter Debbie en Klaas Luuc Papeweg 72a, 4471 BH Wolphaartsdijk De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 20 april om 10.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend aan de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. A Na een werkzaam en liefdevol leven is na een periode van afnemende gezondheid overleden mijn lieve many onze lieve vader en opa 's-Heer Abtskerke: Matty van de Vrie-Ganseman Breskens: André en Mirjam Vivian/ Jan 's-Heer Abtskerke: Rinus en Anneke Annemarie/ Sophie Polderweg 2/ 4444 AA 's-Heer Abtskerke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 20 april om 11.30 uur in het Dorpshuis 'Versvliet// van de Plasschestraat 33 te 's-Heer Abtskerke. Aansluitend is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd Dorpshuis. Omstreeks 14.00 uur begeleiden wij als gezin Rinus naar het crematorium. _J Heden overleed onze broer/ zwager en oom Familie van de Vrie PM 29-12-1936 -114-04-2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44