Ton Hertogs FAMILIEBERICHTEN 11 Nellij Lina Meijer - Grim Sjanet Janny van Gils Suus Adri Bruggeman - Kosten Nel Jack van Aspert Jack van Aspert Met grote bewondering en respect hebben wij haar afstand zien nemen van alles wat haar lief en dierbaar was. Drie dagen na het overlijden van onze zwager en oom zijn we wederom opgeschrikt door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe met dit zware verlies. Zonder haar wordt alles anders. Jo en Rinus In liefdevolle herinnering Gré en Rien Jan en Sjaan Dies en Ankie Leny en Jaap Wilma en Henk Neven en Nichten Oosterland, 15 april 2019 "God zal voorzien" Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame, unieke moeder en oma echtgenote van Koos Bolle f 7 april 2010 25 februari 1959 115 april 2019 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens... Anne Marie en Chris Marijn Jarno Mariëtte Andrea Jan-Willem en Timna Joëlle Juliët Oud Heiligeweg 29 4307 LA Oosterland Donderdag 18 april en vrijdag 19 april is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren aan huis. Zaterdag 20 april is er om 10.30 uur een herdenkingsdienst in de Jodocuskerk van de Hervormde Gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Het hart van de mens en de bodem van de zee zijn onpeilbaar. "The sky is the limit." Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, toch nog onverwacht partner van Bergen op Zoom, li september 194.6 t Kapelle, 15 april 2019 Correspondentieadres: Dela t.a.v. Fam. Hertogs Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van Ton in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, op zaterdag 20 april van 16.00 tot 16.30 uur. Kort daarna zal de crematieplechtigheid plaatsvinden vanaf 17.00 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land. Beide gelegen aan de Kandtweg 2 te Goes. Janny Barbara en Antonios Emiel, Emma, Chloë en Daisy Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve en voor mij altijd zorgzame vriendin De maandagmiddag zal nooit meer hetzelfde zijn. Marlies Adriana Bruggeman - Kosten weduwe van Frans Meijer Hooge en Lage Zwaluwe 6 augustus 1930 J Wat was je sterk en zorgzaam al vroeg heb je voor iedereen klaargestaan flink was jij je hele leven veel liefde heb je ons gegeven Verdrietig maar dankbaar dat zij zolang bij ons is geweest, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder f Steenbergen 14 april 2019 Steenbergen Liesbeth en Paul Korting - Meijer Leonie en Erwin Roel en Nadia Breda Jolanda en Toin Cremer - Meijer Rob en Manon; Nomi Nienke en Maykel; Lev, Vinn Correspondentieadres: Noorddonk 144, 4651 ZB Steenbergen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hof van Nassau in Steenbergen voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder, oma en overgrootmoeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 19 april van 10.15 tot 10.45 uur. Aansluitend zal hier om 11.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. woensdag 17 april 2019 PM Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van een man met een groot hart voor kunst en cultuur Wij wensen Ursula, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies CBK Zeeland, Cinema Middelburg, City of Dance, Concert at SEA, Cultuurwerf, De Oostkerk, De Spot Middelburg, Festival van Zeeuwsch- Vlaanderen, Film by the Sea, Grote Kerk Veere, Het Zeeuws Orkest, HZ Cult, Kunsteducatie Walcheren, Ledeltheater, Muziekpodium Zeeland, Podium Reimerswaal, Podium 't Beest, Scheldetheater Terneuzen, Stadsschouwburg Middelburg, Stichting Cultuurkwadraat, Stichting Theaters aan Zee, Theater de Mythe Goes, Theater De Wegwijzer, Theaterproductiehuis Zeelandia, VESTROCK, Vleeshal, Watersnoodmuseum, ZB Planbureau en Bibliotheek van Zeeland, Zeeuws maritiem muZEEum, Zeeuws Museum, Zeeuwse Concertzaal, Zeeuwse Muziekschool Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij zullen zijn kennis, inspiratie, energie en enthousiasme zeer missen. Wij wensen Ursula, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Het bestuur van de N8vdN8 Middelburg V-CUHS V-CU*s Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te zien Onze lieve Adri is er niet meer echtgenote van Ko Bruggeman 9 maart 2004 in de leeftijd van 87 jaar Lenie Mirjam, Iwan Peter, Mariette Tessa, Nick Tanja Bink it Kapelle, 15 april 2019 Correspondentieadres: CD Vereekestraat 3,4421CB Kapelle Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum 'Cederhof' voor de liefdevolle zorgen. De crematie heeft op verzoek van Adri in besloten kring plaatsgevonden. r Op 15 april 2019 is overleden mijn zus Kapelle Dies Kosten V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43