GELD Wakker worden met vers brood Verkoop aan een particulier levert 20 Test Broodbakmachines Als autobezitter komt er een moment om afscheid te nemen van je oude karretje. Liefst voor een mooie prijs natuurlijk, en met zo min mogelijk gedoe. Waar krijg je de beste deal? We zetten de mogelijkheden op een rijtje. Met een krokante korst »Ruil hem in als je een nieuwe koopt auto af te komen is inruilen bij een autohandelaar. Je laat je oude voer tuig achter en rijdt weg in een nieuwe. Dit gemak heeft wel een prijs: je krijgt minder voor je auto dan hij waard is. Een dealer moet bij het inkopen van je auto rekening houden met kosten voor herstel, schoonmaken en garantie. En na tuurlijk wil hij er graag wat aan verdienen. Inruilprijzen kunnen per merk, uitvoering en dealer flink verschil len. Vraag daarom bij meerdere Een recente APK zorgt doorgaans voor een hogere inruilwaarde bedrijven de inruilwaarde op, ook buiten de eigen regio. Kijk voor richt prijzen op de websites van ANWB en Bovag. Een recente APK zorgt doorgaans voor een hogere inruilwaarde. Dat geldt ook voor een opgeruimde en gepoetste auto. Verder is het belang rijk om aan te kunnen tonen dat er niet gesjoemeld is met de kilometer stand en dat hij goed is onderhouden, al dan niet bij een merkdealer. Verkoop hem aan een particulier Je auto aan een particulier verko pen levert veruit het meeste op. Maar Nét echt van de bakker Kleine broden voor een lage prijs woensdag 17 april 2019 GO Een broodbakmachine kan meer dan alleen brood in alle varianten bakken. Je maakt er ook deeg, ijs en yoghurt mee. En je kunt het program ma laten beginnen wanneer jij dat wilt, met de startuitstel- functie. Zo word je wakker met de geur van vers brood. Vergelijkingssite BestePro- duct.nl testte zestien brood bakmachines tussen de 50 en 200 euro. De duurdere machines bakken het brood iets beter, maar de verschil len zijn klein. Wél een voordeel van de duurdere jongens: je maakt er grotere broden mee. Ze zijn tevens wat mooier. Best prettig omdat het een groot apparaat is. Hoe kom je van je auto af? KAJ VAN ARKEL De eenvoudigste manier om van je Gastroback 42823 Prijs: €150 Brood uit de Gastroback is onze favoriet. Zowel wit als volkoren brood heeft een goede structuur en een krokante korst. Met de dispen ser kun je ingrediënten als zaden en rozijnen automatisch op het juiste moment laten toevoegen, de spreiding is goed. De machine is stijl vol, met afgeronde hoeken, een mooi display en een dege- lijke bouwkwaliteit. De machine bakt bro den van 500, 750 of 1000 gram, en heeft achttien pro gramma's voor onder meer glutenvrij brood, cake, rijst, yoghurt en ijs. Inventum BM125 Prijs: €130 Bakt mooie, lang werpige broden met een goud bruine korst, net alsof ze zo van de bak ker komen. Met twaalf pro gramma's is dit de minst uitge breide van het stel. Glutenvrij brood, cake en jam maak je er wel in, maar programma's voor rijst, ijs of yoghurt ontbreken. De machine maakt broden van 900 tot 1200 gram, je krijgt er twee bakblikken bij. Tussentijds toe voegen van ingrediën ten moet handmatig, als de machine piept. Hij is gemaakt van zwart kunststof, en heeft een klein display en zes bedie ningsknoppen. Een gebruiks vriendelijk apparaat, maar straalt qua design verder weinig uit. Princess 152007 Homemade Deluxe Prijs: €55 Waar andere bak- machines 750 gram voor een brood als minimaal gewicht hebben, is dat bij deze Princess juist het maxi mum. Verhoudingsgewijs ogen de broden aan de hoge kant doordat de machine in de lengte compact is gebouwd. De broden smaken goed, al is de korst bij de andere aan raders beter. De verdeling van ingrediënten is goed. Met negentien program ma's is de Princess verras send uitgebreid uitgerust. Je maakt er onder meer glutenvrij brood, cake, des sert, jam en yoghurt mee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 20