Ellie 0 Ellie Neven - de Vos 12 FAMILIEBERICHTEN "N A V Pieter Neven Z5 Suzanna Johanna Hamelink Oma Suus Suus de Pooter-Hamelink Sam de Putter Sam de Putter Zee Ik wil alleen zijn met de zee, ik wil alleen zijn met het strand, ik wil mijn ziel wat laten varen, niet mijn lijf en mijn verstand. Ik wil gewoon een beetje dromen rond de dingen die ik voel en de zee, ik weet het zeker, dat ze weet wat ik bedoel. Ik wil alleen zijn met de golven, 'k wil alleen zijn met de lucht, ik wil luist'ren naar mijn adem, ik wil luisteren naar mijn zucht. Ik wil luisteren naar mijn zwijgen, daarna zal ik verder gaan en de zee, ik weet het zeker, zal mijn zwijgen wel verstaan. Ellie: Een moedige vrouw, moeder, oma, dochter, zus en veel meer. Dankbaar haar gekend te hebben. Met verdriet berichten wij dat Ellie is overleden aan een ongeneeslijke melanoomkanker kort na de diagnose in december 2018. Elizabeth echtgenote van Lekkerkerk, 2 mei 1948 Terneuzen, 14 april 2019 Terneuzen: Pieter Neven Eindhoven/Den Dungen: Petra en Pieter Thijs Storm Terneuzen: Katja en Jovica Dejan Zoran Lekkerkerk: Oma de Vos-Ros Oranjestraat 25,4532 BT Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 19 april om 16:00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren en is er een bijeenkomst met een hapje en een drankje om Ellie gezamenlijk te herdenken. Ellie hield van witte bloemen. Ook als u geen rouwkaart hebt ontvangen bent u welkom, We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Riet en Ko, Trudy en Jürgen, Janny en Jan, Jenny en Rob -Suus- Suus de Pooter 13 april 2019 dinsdag 16 april 2019 ZV Toon Hermans Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten. Intens verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Cornelis de Pooter Zaamslag, 26-7-1949 t Terneuzen, 14-4-2019 Hulst: Cees de Pooter Axel: Dianne en Erwin Francke-de Pooter Romy Thijs Zaamslag: Sandra en Jan Duerink-de Pooter Jochem Correspondentieadres: Aendijkestraat 20 4571 TD Axel Donderdag 18 april is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst aanvangt. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Het leven is soms oneerlijk het leven doet soms pijn maar ons hart is gevuld met herinneringen met mooie dierbare momenten fl soms groot, soms best wel klein Romy, Thijs, Jochem Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen Cees, Dianne en Erwin, Sandra en Jan, Romy, Thijs en Jochem veel kracht toe om met dit grote verlies om te gaan. Edam: Ank de Blaeij-Hamelink- in herinnering - Leen de Blaeij - in herinnering - Sluiskil: Riet Witte-Hamelink Dirk Witte - in herinnering - Overslag: CorrievanderPeijl-Hamelink-/'nher/mier//ig- Piet van der Peijl Schoondijke: Nellie Beeke-Hamelink Adrie Beeke Huizen: Hans Hamelink - in herinnering- Bea Hamelink-van der Meij Neven en nichten Na een korte tijd van ziek zijn is overleden mijn lieve zorgzame schoonzus A.G.de Pooter-Dekker Maar Jezus zei: 'Ik ben de opstanding en het leven. Wie in mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft, en ieder die leeft en in mij gelooft zal nooit sterven.' Johannes 11 vers 25-26 Op de dag dat wij met elkaar ons 60-jarig huwelijksfeest wilden vieren bracht God mijn lieve man, onze dierbare vader en sterke opa naar Zijn Feest der Feesten. 12 november 1933 Wij zijn dankbaar voor zijn mooie leven en dat wij allen, ma, kinderen, klein- en achterkleinkinderen, afscheid hebben kunnen nemen van pa. Goes: Alie de Putter-Blaauw Eindhoven: Ronald en Anita de Putter Bart en Baiqu Jorrit en Kim Sophie, Miko Martijn en Fleur Tim Goes: Alex en Marion de Putter Rico en Saskia Joost en Alissa Muriël en Thomas Karlijn en Tim Goes: Ernest en Lydia de Putter Anouk en Nish Maayke en Stan 's-Gravenpolderseweg 9, App. 521,4462 CD Goes De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 18 april om 13.15 uur in de 'Ontmoetingskerk', Kornetstraat 4 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.00-13.00 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de begraafplaats) gelegenheid tot ontmoeting. Voor bloemen zorgen wij zelf. Wij ervaren verdriet door het onverwacht overlijden van onze zwager echtgenoot van onze zus en schoonzus Alie Blaauw. Adrie en Hilda, Gré, Ebe en Corry

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55