Marinus Pieter Boogert Marinus Pieter Boogert Rinus Boogert Rinus de Jager Sam de Putter Sam de Putter 13 Rinus Rinus Krijn Janse Krijn Janse f "Wie op Hem vertrouwt, omringt Hij met liefde" Psalm 3210 Met verbijstering en intens verdriet geven wij kennis dat, na een droevig ongeval, plotseling is overleden mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en lieve, trotse opa en mijn overgrootopa 14 maart 1946 112 april 2019 Zijn liefde, zorg en aandacht is voor ons een dankbare herinnering. Jo Boogert-van der Maas Nellie en Leo Lenie en Jaco Ineke en Leunis Hanny en André Marianne en Peter Jan en Joanne Helma en Kees kleinkinderen en achterkleinkind Sint Joostdijk 98 4307 AV Oosterland De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 19 april om 13.30 uur in de Jodocuskerk van de Hervormde Gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Voor de dienst is er van 12.30 uur tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". Wij zijn zeer verdrietig en aangeslagen door het tragisch overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Dat Jo, de kinderen en kleinkinderen kracht krijgen om verder te gaan. Zwaar valt ons dit verlies, we zullen hem erg missen! Jan Boogert Dineke Boogert-de Jonge Mieneke van der Have-Boogert Jan van der Have neven en nichten Oosterland, 12 april 2019 Sprakeloos Intens verdrietig zijn wij dat door een noodlottig ongeval uit de familiekring is weggerukt, onze geliefde zwager en oom Wij wensen Jo en de kinderen, veel kracht en sterkte toe met dit zware verlies. Gré en Rien Jan en Sjaan Dies en Ankie Sjanet en Koos f Leny en Jaap Wilma en Henk Neven en Nichten Oosterland, 12 april 2019 Na vele jaren van vriendschap is overleden. Bram f en Tiny de Pagter Wannes f en Catrien Brasser Lein f en Zus Harpe Bram en Tannie Lampert We wensen Nel, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Krijn was bijna 66 jaar lid van onze vereniging. Wij wensen de familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Souburgse Ringrijders Vereniging Marinus Quist DANKBETUIGING Op 12 april 2019 hebben wij voorgoed afscheid moeten nemen van onze oudste broer en zwager op de leeftijd van 90 jaar. We zijn dankbaar dat hij zo lang in ons midden heeft mogen zijn. Jolande Brandsma-de Jager -in liefdevolle herinnering en Henk Arie - in liefdevolle herinnering en Joop Adrie en Lenie Sonja - in liefdevolle herinnering Ko en Nel Mar en Rita Matty - in liefdevolle herinnering Bas en Ady - in liefdevolle herinnering Rita en Gerrit - in liefdevolle herinnering Neven en nichten We wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte met het gemis van een lieve vader, grootvader en overgrootvader. Wij ervaren verdriet door het onverwacht overlijden van onze zwager echtgenoot van onze zus en schoonzus Alie Blaauw. Adrie en Hilda, Gré, Ebe en Corry Maar Jezus zei: 'Ik ben de opstanding en het leven. Wie in mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft, en ieder die leeft en in mij gelooft zal nooit sterven.' Johannes 11 vers 25-26 Op de dag dat wij met elkaar ons 60-jarig huwelijksfeest wilden vieren bracht God mijn lieve man, onze dierbare vader en sterke opa naar Zijn Feest der Feesten. 12 november 1933 13 april 2019 Wij zijn dankbaar voor zijn mooie leven en dat wij allen, ma, kinderen, klein- en achterkleinkinderen, afscheid hebben kunnen nemen van pa. Goes: Alie de Putter-Blaauw Eindhoven: Ronald en Anita de Putter Bart en Baiqu Jorrit en Kim Sophie, Miko Martijn en Fleur Tim Goes: Alex en Marion de Putter Rico en Saskia Joost en Alissa Muriël en Thomas Karlijn en Tim Goes: Ernest en Lydia de Putter Anouk en Nish Maayke en Stan 's-Gravenpolderseweg 9, App. 521,4462 CD Goes De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 18 april om 13.15 uur in de 'Ontmoetingskerk', Kornetstraat 4 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.00-13.00 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de begraafplaats) gelegenheid tot ontmoeting. Voor bloemen zorgen wij zelf. dinsdag 16 april 2019 PM Bij u schuil ik, u bent mijn schild, in uw woord stel ik mijn hoop. Psalmen 119:114 Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van oud-docent wiskunde en oud-conrector van het Christelijk Lyceum voor Zeeland en van het Buys Ballot College, rechtsvoorgangers van het Ostrea Lyceum. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en familie, Gods steun en troost toe bij hun verlies. Namens de raad van toezicht, het bestuur en medewerkers van het Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand rector/bestuurder Dankbetuiging Heel veel dank voor de vele steun, lieve brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze Eva, mama, zus, schoonzus en tante: Het doet ons bijzonder goed dat zij bij zovelen geliefd was en gewaardeerd en gerespecteerd werd. Familie Tramper Goes COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTLJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45