't Schaep met de 5 Pooten €159, I FEESTBEESTEN FESTIVAL André Rieu op het Vrijthof! Slüiï""1" Q reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc VANAF 17,60* PER TICKET Bestel nu tickets op pzc.nl/schaep met o.a. Jeroen van Koningsbrugge en Eva Van der Gucht Slechts Dagarrangement André Rieu op het Vrijthof! Dagtocht naar de 'Koning van de Wals' 25% KORTING PER TICKET De grootste FEESTBEESTEN bouwen samen het gezelligste feest! Bestel nu tickets op pzc.nl/feestbeest Een gLoednieuwe musicaL voL Amsterdamse gein en onvergetelijke melodieën. In 't Schaep met de 5 Pooten maken we opnieuw kennis met de ontroerende, hartveroverende, hilarische stamgasten van café 't Schaep. Zo zien we kroegbaas Kootje de Beer, zijn maat Lukas, buurvrouw Doortje en alle vaste klanten in een nieuw, fris verhaal van Raoul Heertje. Weer wordt er te veel gedronken en geroddeld, maar nooit te veel gelachen. Al eeuwenlang hebben ze mot, maar toch kunnen ze nog steeds niet zonder elkaar. Want: We benne op de wereld om mekaar te helpen, niewaar? 3 april t/m 16 juni 2019 I DeLaMar Theater, Amsterdam *Prijzen zijn inclusief servicekosten en exclusief transactiekosten. Naar de oorspronkelijke televisieserie van Eli Asser en Harry Bannink Bij de reissom inbegrepen zijn: Reis per tourist-class touringcar met minibar, toilet en airconditioning Concertarrangement inclusief diner vanaf terras Opstapplaatsen: Den Bosch, Tilburg Eindhoven, Oss Datum prijs per persoon 7,14 en 18 juli 2019 €159,- Reserveringskosten: 5,- p.p. Meer informatie en boeken: Ga voor 'André Rieu op het Vrijthof' naar onze website reiskatern.nl/pzc/maas1905 of bel met Maaskant Reizen 0412 - 48 28 28 voor de exacte vetrekdata uit uw regio! André Rieu is terug in Maastricht! Geniet van André's zomeravond concerten op het meest romantische plein van Nederland: het Vrijthof in Maastricht! In juli 2019 geeft André voor alweer het vijtiende jaar op rij zijn geliefde concerten. Vertrek: 7,14 en 18 juli 2019 Reis per luxe tourist-class touringcar met minibar, toilet en airconditioning Concertarrangement inclusief diner vanaf terras I Bel 0412 -48 28 28 of kijk op maaskantreizen.nl voorde exacte vertrekdata uit uw regio! André Rieu op het Vrijthof Geniet van de unieke optredens van André Rieu en het Johann Strauss orkest, van alle solisten en gastop tredens! leder jaar pakt André groots uit met bijzondere gastartiesten. Feest mee en geniet van de mee slepende walsen, klassieke muziek, operette en musical... een avond om niette vergeten. Ontdek zelf waarom André Rieu al een aantal jaren een van de populairste live acts ter wereld is. Programma Via onze opstapplaatsen reizen we naar Maastricht waar we aan het einde van de middag aankomen, (richttijd opstap tussen 14.00 en 17.00 uur). Aangekomen nemen we gezellig plaats op terras van het res taurant, aan de rand van het Vrijthof, hier kunt u genieten van een heerlijk 3-gangen diner (inbegrepen) en het concert via beeldschermen bekijken dat om 21.00 uur begint en tot ca. 00.30 uur duurt. Ongeveer 30 minu ten na afloop vertrekken we weer met onze luxe touringcar en brengen we u naar uw uitstapplaats. *Prijzen zijn inclusief servicekosten en exclusief transactiekosten. Zaterdag 11 mei, Stadsblokken Arhem I Tickets van 29r- voor 21,7S* Er is maar 1 festivaL waar al de grote muziekhelden bij elkaar komen en samen met het publiek de beest gaan uithangen. Zaterdag 11 mei in Arnhem, geproduceerd door de gebroeders Hartkamp. Vergezeld van smartlap leeuwenkoning Ronnie Ruysdeal, feesttijgers Party Animals en vele andere FEESTBEESTEN zoals John West, Het Feestteam, Jody Bernal, Django Wagner, Joey Hartkamp en Henk Dissel belooft dit festival beregezellig te worden. Hossen, lachen, drinken, springen, schreeuwen, LaLLen, zingen, eten het wordt beestachtig gezellig op dit geweldige nieuwe festival.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24