UB 2-1 Formule 1 Grand Prix Abu Dhabi 088 - 70 70 600 StlP MAXIMAAL GENIETEN 4 Eindhovenaren rommelen en frommelen naar climax in titelstrijd 4- t/m 9-daagse Formule 1 Grand Prix Abu Dhabi Exclusieve Oranje Tribune Fanzone I I SÉ** maandag 15 april 2019 Nick Viergever vertelde hoe het was gegaan in de rust van PSV-De Graafschap. Het stond 0-1, PSV grossierde in balverlies en slordig heden en had al een stuk of vier grote kansen om zeep geholpen toen Mark van Bommel het woord nam. Viergever: ,,De trainer zei: ik kan nu heel boos worden. Of ik kan jullie proberen te helpen.'' Diep in zijn hart voelt hij mis schien wel de verleiding: verbaal een tackle met twee benen vooruit plaatsen om PSV vlot te trekken als er zo'n slechte eerste helft als giste ren is gespeeld. Tekeer gaan zoals hij dat als vroeger als speler deed op het veld. Maar Van Bommel is nu een trai ner langs de zijlijn. Eén die ziet dat het aan inzet en wil niet ontbreekt in het elftal dat hij coacht. Wél aan gemak om te voetballen. Wie Ajax en PSV in zo'n weekeinde als dit in actie ziet tegen twee ploegen uit de degradatiezone, ziet de één soepel en met flair acteren en de ander zwoegen en worstelen. Als het puur om veldspel en individuele kwali teit van spelers zou draaien, zette een gokker nu al zijn geld op Ajax in de titelstrijd. Alleen: het is vaker gebleken dat het zó simpel niet werkt. Feyenoord in 2017 is nog een goed recent voor beeld. Die werden kampioen, on danks dat het Ajax van Peter Bosz na de winterstop makkelijker voet balde en ook meer punten haalde na de kerst. Roda JC-uit Zelf zat PSV in 2016 in dezelfde si tuatie als nu. Tweede in de race ach ter Ajax, slechter doelsaldo, in som- mige wedstrijden nog moeizamer spel als nu. Half april was Roda JC- uit toen zo'n wedstrijd waarin Luuk de Jong vertwijfeld stond te gebaren en te roepen bij een krappe 0-1-voorsprong: sluit nou aan. Speel ballen naar vóren, met snelheid en lef, zodat we flink kunnen scoren. Weinigen gaven een stuiver voor de kansen van PSV op de titel. Maar vier weken later stonden De Jong co toch met de schaal. Loze kreten Van Bommel koos gisteren in de rust dus voor optie twee: proberen iets te verbeteren. Zelf zei hij daar over: ,,Als je boos wordt, ga je loze kreten roepen. Dat wordt het al gauw van: harder werken, de beuk erin, meer doelpunten maken. Het gaat erom dat je kijkt of je iets kunt veranderen met een wissel, of een omzetting. DMr ben je trainer voor.'' Met Donyell Malen als extra aan valler voorin, en Luuk de Jong niet diep in de spits, maar iets erachter, werd het allemaal wat minder slecht. En PSV kreeg na rust nóg meer kansen, waarvan er uiteinde lijk twee ingingen via De Jong en een penalty van Bergwijn. Het moet bij PSV van diep ko men. De regerende kampioen rom- melt en frommelt zich naar de cli max in een nieuwe titelstrijd. Het momentum ligt ontegenzeggelijk bij Ajax. Maar zoals Nick Viergever gisteren uit eigen ervaring zei: het kunnen nog vier gekke wedstrij den worden. Hij was in 2016 basisspeler bij het favoriete Ajax toen de titel in extremis naar PSV ging. Ccien k 4 t/m 9 dagen vanaf Amsterdam, Brussel of Düsseldorf Vliegreis per Emirates, KLM of Transavia Nederlandssprekende begeleiding Verblijf in een comfortabel 3-, 4- of 5-sterrenhotel incl. ontbijt Exclusief 2-daagse toegang tot de Marina Grandstand Oranje Tribune incl. Oranje Fanzone De laatste race van het seizoen! W Kijk voor ons volledige aanbod op onze website! PVhiT zie stipreizen.nl/formulel te* vertrek 26, 27, 28 29 nov. Wk 31 4 dagen 5 dagen 6 dagen 7 dagen 9 dagen v.a. 1225 v.a. 1099 v.a. 1179 v.a. 1299 v.a. 1379 i reizen nl GO Het komt van heel diep bij PSV PSV klampt nog steeds aan in de titelstrijd met Ajax, maar waar de Amsterdammers mak kelijk voetballen, moet het bij PSV elke keer van heel diep komen. Ook gistermiddag weer, ondanks een vracht aan kansen tegen De Graafschap: 2-1. Maarten Wijffels Eindhoven üinzctn l Luuk de Jong maakt de winnende treffer tegen De Graafschap. Het was zijn 26ste doelpunt van het seizoen, een evenaring van zijn persoonlijk record van drie jaar geleden. foto bsr/soccrates ^C»A I PSV - i DE GRAAFSCHAP 1 0-1 26. Burgzorg 65. Bergwijn (pen.) 1-1 73. De Jong 2-1 Opstellingen Zoet Bertrams Dumfries Owusu Schwaab 82. Van Mieghem Viergever Straalman Angelino S. Nieuwpoort Rosario 70. L. Nieuwpoort Ihattaren Tutuarima 46. Malen Vet Sadilek El Jebli Bergwijn Serrarens 90. Gakpo Narsingh De Jong 82. Ligeon Benschop Burgzorg Scheidsrechter: Lindhout Toeschouwers: 34.500 ASTON MARTIN stipreizen.nl 1099 Stip Reizen heeft exclusief beslag gelegd op de Oranje Tribune op de Marina Grandstand, een van de beste tribunes op het circuit. Daarbij is er ook een exclusieve Oranje Fanzone, alleen voor onze gasten. Vanaf de tribune, waar ook een Nederlandse DJ is, heeft u uitzicht op diverse bochten en de haven. U heeft maar liefst zicht op circa 30% van het circuit! o\rJ$ ook op Q dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 32