Dirk Koster r FAMILIEBERICHTEN 25 Pieternella Fritz A V Jos van Nassau OVERIGE BERICHTEN COLOFON Familieberichten r~ Achter iedere traan van verdriet, schuilt een lach van herinnering Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Vlissingen, 12 juni 1924 Grave: Middelburg: Koudekerke: -Nel- t Middelburg, 11 april 2019 Ella en Jan Ineke en Sjaak Ton klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar iedereen, in het bijzonder het personeel van Hof 't Seijs "De Plantaan die zich ingezet heeft voor de liefdevolle zorg aan onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder. Correspondentieadres Familie De Landmeter-Laven Scheerling 68 5361 MJ Grave De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 17 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Charlotte Jager - van Schöll Lieve Charlotte Dag lieve Charlotte "En toen Hij in het schip ging, volgden zijn discipelen Hem. Mattheüs 8:23 Plotseling is uit ons midden weggenomen mijn lieve en zorgzame man, vader en schoonvader Schipper in hart en nieren van de "Janna-Maria" echtgenoot van Janna Maria Walrave Hoogeveen, 2 juni 1950 Terneuzen: Capelle a/d IJssel: Terneuzen, 9 april 2019 Janny Geesje en Ferry Churchilllaan 904, 4532 JE Terneuzen Vandaag, maandag 15 april om 14.00 uur is de afscheidsdienst in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 in Terneuzen. Aansluitend begeleidt het gezin Dirk naar het crematorium. U bent welkom na de dienst in de benedenzaal van de kerk voor een kopje koffie. Het gezin voegt zich later bij u en is er gelegenheid him te condoleren. Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor iedereen was, is overleden mijn lieve man, onze paps en trotse opa echtgenoot van Willemien van Nassau-Damen Roosendaal, 30 juli 1936 Vlissingen, 12 april 2019 Officier in de Orde van Oranje-Nassau Oud-gemeentesecretaris Vlissingen W. van Nassau-Damen Kinderen en kleinkinderen Boulevard Bankert 202 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 18 april om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. stille bij groot verlies Alexandra Markusse Uitvaartverzorging uitvaartinzeeland.nl 0113 214 291 maandag 15 april 2019 PM Laat mij alleen, dit is de tweesprong van onze wegen, je hebt me tot de verste rand geleid. Maar keer hier om en huil niet, je kunt de laatste tocht naast mij niet gaan noch ik met jou, je gaat hem eens alleen. (naar Marsman Tot ons verdriet is overleden onze lieve Bergen op Zoom, 2 februari 1950 Heinkenszand, 11 april 2019 Niek Frans en Fransje Marja en Ruud Yvonne en Karei Erikt en Cune Maarten en Nely Neven en nichten Wilt u afscheid nemen van Charlotte, dan bent u welkom op maandag 15 april van 18.30 uur tot 19.30 uur in het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30 (op de begraafplaats) in Goes. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 17 april om 12.00 uur in De Stenge, Stengeplein 1 in Heinkenszand. Aansluitend is er een informeel samenzijn met gelegenheid tot condoleren. Charlotte zal daarna in besloten kring worden begraven. Correspondentieadres: Familie Jager-van Schöll p/a Monique Dommanschet UitvaartbeZieling Parallelweg 9,4462 AL Goes Ik zal je nooit vergeten Heieen Martin en Marianne Mathijs en Rosanne, Tigo, Boas Jochem Ties Anniek Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, moeder; schoonmoeder en oma echtgenote van Willem Jacobus Kusee Zaamslag, 3 maart 1947 f Hulst, 13 april 2019 Wim Kusee Jeroen en Sandra Silvio Truffinoweg 206 4561 NT Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 18 april om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan deVeerstraat in Zaamslag. Na afloop kunt u de familie condoleren en bent u welkom in de koffiekamer van bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Unit 2' en de Seniorenkliniek voor hun inzet en goede zorgen. kracht SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens KofTtf op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25