Krijn Janse Nico van Doorn 24 Pieter Cornelis Snoep Piet Snoep Cornefis Johannes 'Boone 'Kees Krijn Janse Krijn Janse Marinus de Jager OVERLEDEN - Piet - Piet Snoep Cornelis Christiaanse "Het is goed zo" Bedroefd om zijn afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een werkzaam en voltooid leven is overleden op 87-jarige leeftijd mijn man, onze vader en opa. Oost- en West Souburg Oostkapelle 1 september 1931 13 april 2019 Nel Janse-Kluijfhout Marlies en Jan van Tatenhove Lizzy en Remy Kim Anouk Sjaak Janse Comé Janse Jacoba van Beierenweg 50 4386 NE Vlissingen De afscheidsdienst waarin we Krijn gedenken zal worden gehouden op vrijdag 19 april om 11.00 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Egelantier in Oostkapelle en Zorgboerderij Buyskerke in Zoutelande voor de liefdevolle zorg en aandacht. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze wegen scheiden zich nu even en al is 't veel te vlug straks, aan het einde van onze bestemming zien wij elkaar terug Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geef ik u kennis van het overlijden van - Nicolaas Pieter - Axel, 20 oktober 1937 t Axel, 12 april 2019 Riet de Beule Mede namens, kinderen en kleinkinderen en familie van Doorn Rodenbachstraat 159 4532 CX Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Nico op dinsdag 16 april van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 18 april om 14.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kan u dit bericht als uitnodiging beschouwen. maandag 15 april 2019 PM Met verdriet in ons hart, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze pa en opa 1 april 1934 12 april 2019 Kamperland Kapelle Kamperland Colijnsplaat Kamperland N.J. Snoep - de Regt Helma en Philip Arita en Kees Jan en Jessica Jaap en Patricia en kleinkinderen Correspondentieadres: Jacobastraat 31 B, 4493 BT Kamperland De dankdienst voor zijn leven, waarin voor zal gaan ds. J. J. de Lange, wordt gehouden op woensdag 17 april om 14.30 uur in crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2,4462 HZ Goes. Aansluitend is er vanaf 16.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in Gasterij Rubens, Havenweg 7, 4493 MT Kamperland. Indien u zich betrokken voelt, bent u welkom. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Neeltje Snoep - de Regt Jaap en Annie Jannie en Jaap Aart en Laura Corrie en Adri Rinus en Bep Dig (in herinnering) en Jenny neven en nichten Goes, 12 april 2019 Bedroefd delen wij u mede dat na een moeilijke laatste levensfase is overleden onze broer, zwager en oom Kees Serooskerke t Goes 7 maart 1927 8 april 2019 familie Christiaanse Correspondentieadres: Familie Christiaanse uitvaartcentrum Adagio Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-werkgever Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens alle werknemers en oud-werknemers van Aannemings- en Schildersbedrijf Snoep BV Helaas is er in de PZC van zaterdag 13 april j.l. geen datum vermeld in de rouwadvertentie van dhr. Boone. De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 18 april 2019 om 13.30 uur in de PKN kerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Onze excuses voor het ongemak. Eigenstijl Uitvaartzorg, Boisotstraat 30,4371 BM Koudekerke Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom We wensen Nel, Marlies, Sjaak en Come veel sterkte toe. Cor en Ciska Milan en Dani Martin en Gemma Twan en Veerle Johnny Melanie en Femke Vlissingen,13 april 2019 Heden is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Ritthem: M.E. Janse-de Visser Ritthem: M. Wisse - Janse Vlissingen: M. Janse A. Janse-Janse neven en nichten 13 april 2019 Heer wees mijn gids Tot ons groot verdriet is, na jaren van langzaam afnemende gezondheid, van ons heen gegaan onze vader, opa en opaatje Echtgenoot van Martha de Jager-Jacobs Biezelinge Goes 22 juli 1928 12 april 2019 Hans en Els Dennis en Vicky, Sam, Duuk Kim en Albert, Timo Remi en Ellen, Guus, Juul Madeion en Rob, Jop Pascal en Melissa Jenny en Peter Marjo Mirjam Irma en Edwin RickiV Rebecca Charlotte Vera en Maarten Correspondentieadres: Paukenhoekstraat 4,4421 CC Kapelle Met veel respect willen we onze dank uitspreken voor de liefdevolle verzorging en begeleiding door het verplegend personeel van ter Valcke kamer 4-10 en het hondje Misty. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 april van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. A.G.M. Weststrate, wordt gehouden op vrijdag 19 april om 13.00 uur in de Chr. Ger. Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna kunt u de familie condoleren in voornoemde kerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24