FAMILIEBERICHTEN 17 Willem Cornelis Dieleman Financiële berichten COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Jakob ten Kate DANKBETUIGING T Willy de Caluwé-Breepoel -Jaap Erica, 13 juni 1941 Terneuzen, 10 april 2019 pzc.nl/familieberichten vrijdag 12 april 2019 "Ik sla mijn ogen op en zie mijn hulp is van de HERE" (naar Psalm 121) Graag voor het voetlicht en volop geleefd, zo zullen we je herinneren en missen 14 augustus 1931 Krabbendijke 10 april 2019 Liesbeth Allewijn-Wijn Martin en Josephine Renske en Petri Robbert Karlijn en Mees Willemijn en Harry Roosmarijn en Björn Matthijs en Rosalieke Pieter en Ria Max Silke De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 15 april om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zullen we hem begraven op de begraafplaats aan de Dorpsstraat te Krabbendijke. Daarna bent u van harte welkom voor een persoonlijke ontmoeting in 'De Ark', gelegen naast de kerk. Dorpsstraat 124,4413 CG Krabbendijke Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en zus echtgenote van Herman de Caluwé Terneuzen, 5-1-1944 f Sluiskil, 5-4-2019 Herman de Caluwé Yolanda en Cees de Rijke-de Caluwé Kenney en Yolanda - Keano, Kyara Fons Breepoel en Annita van Geersdaele Edwin en Fabricio Patty en Christian - Sietse, Tristan Visartstraat 27 4541 BA Sluiskil De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Hospice Terneuzen en Dr. Bosman voor alle liefdevolle zorg die van jullie heeft mogen ontvangen. Lies Dieleman - Boers Jacqueline de Caluwé Floor Si Treurniet, de mens keert terug naar zijn Schepper In liefde losgelaten Berta ten Kate - Lubbinge Lydia Harinck-ten Kate Thony Harinck Marteyn Barbara Swarthout-ten Kate Todd Swarthout llan, Amit Leeuwenlaan 44 4532 AG Terneuzen Jaap ligt thuis opgebaard. De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden op dinsdag 16 april om 11.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Aansluitend is de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren en herinneringen te delen in de Goede Herderkerk. Jaap hield van weinig rode bloemen. Wij bedanken het personeel van het UZ Gent, ZorgSaam ziekenhuis 'de Honte', en het Hospice te Terneuzen voor de goede zorgen. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u welkom. Herinner mij, maarniet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van Terneuzen, 22 februari 1962 Terneuzen, 9 april 2019 Lies Dieleman - Boers Jacqueline de Caluwé Floor tt Correspondentieadres: Stuvesande 54, 4532 MH Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Op 8 april 2019 heeft deurwaarder C.M. van Akkeren te Bergen op Zoom ow ABN AMRO BANK N.V., gevestigd te Amsterdam, bij exploot de onbekende (onder) huurders/ gebruikers van de Poeldijk 20 te Sas van Gent aangezegd dat i.v.m. de executieverkoop van het pand op 24 juni 2019, het huurbeding zal worden ingeroepen zodat zij het pand zullen moeten ontruimen. Zij zullen worden opgeroepen om te verschijnen voor de voorzieningenrechter. Belanghebbenden kunnen een afschrift opvragen bij: AGIN Timmermans, Vlasmarkt 6, Goes, tel. 088-4111213, ref: L19000998. SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64