16 FAMILIEBERICHTEN Pieter Allewijn OVERLEDEN ■JtCy Sara Kodde-Dingemanse Harry Hendrikse Jan Colijn Jan Colijn Jaapt Cornelia Elizabeth de Korte vrijdag 12 april 2019 PM "Ik sla mijn ogen op en zie mijn hulp is van de HERE" (naar Psalm 121) Graag voor het voetlicht en volop geleefd, zo zullen we je herinneren en missen 14 augustus 1931 Krabbendijke 10 april 2019 Liesbeth Allewijn-Wijn Martin en Josephine Renske en Petri Robbert Karlijn en Mees Willemijn en Harry Roosmarijn en Björn Matthijs en Rosalieke Pieter en Ria Max Si Ike De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 15 april om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zullen we hem begraven op de begraafplaats aan de Dorpsstraat te Krabbendijke. Daarna bent u van harte welkom voor een persoonlijke ontmoeting in 'De Ark', gelegen naast de kerk. Dorpsstraat 124,4413 CG Krabbendijke "We hebben hier geen blijvende stad" (Pieter) Een markante campinggast en sfeermaker is ons ontvallen We zullen zijn verhalen en anekdotes missen. We wensen Liesbeth, kinderen en kleinkinderen liefde en troost toe voor de komende tijd. 'Camping Weltevreden': Adriaan en Renske Lout en Sandra Karin en Wil Zoutelande, 10 april 2019 Ontroerd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Echtgenote van onze broer Adriaan Kodde, overleden 1977 Middelburg, 23-08-1941 Zeist, 09-04-2019 Onze gedachten zijn bij Martin, Annelore en Kees Gré Kodde Rens en Mieke Kodde-Donker Jo en Tineke Kodde-Huibregtse Janny en Everard Post-Kodde Neven en nichten Biggekerke, april 2019 Het was een leven van reizen en varen van werken en ploeteren van tevredenheid en afzien Nu ben je aan je laatste reis begonnen. Na anderhalf jaar van hoop en vrees hebben we afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa Jannis Jacob Oost - en West Souburg "f" Vlissingen 27 september 1944 9 april 2019 Tom en Lian Thomas Minne Correspondentieadres Glacisstraat 151, 4381 SE Vlissingen We nemen afscheid van Jan op dinsdag 16 april om 14:30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Voorafgaand is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Jan van 13:45 tot 14:15 uur. Onze speciale dank gaat uit naar alle betrokkenen die Jan hebben bijgestaan in deze laatste periode. De tijd gaat verder Al is het anders Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer zwager en oom Marianne Sjaak en Angelina Mieke en Johan Neven en nichten Na een lang lijden is rusten fijn. Op 9 april 2019 overleed na een bewogen leven vol strijd mijn partner, onze vader, opa, mijn broer en onze oom in de leeftijd van 81 jaar. Gre Lens Arthur en Astrid Hendrikse Bo Stephan Hendrikse Edwin en Jolanda Lens Devin en Naomi Thimo Ronald Lens Nick Jo Hendrikse kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Samaritaanstraat 8 4381JK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Harry te nemen op maandag 15 april van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De kist zal hierbij gesloten zijn. Aansluitend vindt de herdenkingsbijeenkomst plaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en de vrijwilligers van WVO Zorg, locatie Ter Reede, woning 27 voor de goede verzorging. Herinner mij zoals ik vroeger was, toen ik alles nog kon... Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze oma, tante en vriendin Sinds 1978 weduwe van Henri B. Pilaar In de ouderdom van 93 jaar Madrid Pim en Maile Pilaar Kaui en Mike Kai Laila, Ryan Caroline Peize Rik en Maryann Bolhuis Helen en Bram Stan Ommen Suzan Ingelse Joyce Quinten Goes Kees en Mientje van Rossen Goes Kees en Neljo Korteknie Kruiningen, 10 april 2019 Correspondentieadres: Fam. Korteknie, Beukenstraat 4-23,4462 TT Goes Corrie wordt in besloten kring gecremeerd. Tevens bedanken we personeel en vrijwilligers van Ter Weel HofCruninghe voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52