FAMILIEBERICHTEN 15 Joannes Camiel August de Jaeger Pieter Gerard van Hoorn OVERLEDEN DANKBETUIGING George de Bakker Ineke de Pundert Ineke 's-Heer Arendskerke 20 juli 1927 Met veel bewondering en respect voor zijn kracht, doorzettingsvermogen en vechtlust is na jaren van langzaam afnemende gezondheid, nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve pa, fijne schoonvader en trotse opa - Piet - sinds 13 juni 1994 weduwnaar van Nellie Westdorp Bergen op Zoom 3 april 2019 Rilland: Marga en Jan Sentjens-van Hoorn Kelly, Jeffrey Correspondentieadres: Oeverzwaluw 5 4411 GD Rilland Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de mede werkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Weel/ Nieulande en het verplegend personeel van Bravis waar hij zijn laatste levensfase heeft doorgebracht. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Pierre Gerhard Heeren Wally Kempees Wally Kempees Bedankt voor de vele kaartjes, mooie woorden en de warme belangstelling die we mochten ontvangen na het overlijden van onze (o)pa Het was hartverwarmend en het troost ons te weten dat onze (o)pa zoveel voor velen heeft betekend. Leslie en Henk Sylvia en Sjef en de kleinkinderen Hulst, April 2019 donderdag 11 april 2019 ZV t Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze fantastische man, vader, schoonvader, opa, broer en schoonbroer. Echtgenoot van Annie Poppe Eede, 18 oktober 1940 t Eede, 7 april 2019 Eede: Annie de Jaeger-Poppe zijn echtgenote Boynton Beach(VS): Dominique en Arnie Kruisland-de Jaeger Dylan en Liz Gillian Sluis: Marion en Freddy Bogaard-de Jaeger Steffi en Sylver 9 Rieky Kenny zijn kinderen en kleinkinderen Gent: Wilfried en Francinne de Jaeger-Flaers Lembeke: Daniël en Ginette de Jaeger-Moeykens zijn broers De families de Jaeger, de Croock, Poppe en van de Kerkhove 7 april 2019 Biezenstraat 6 4529 JK Eede Een speciaal woord van dank aan zijn huisarts en medewerkers van de Thuiszorg. De afscheidsviering waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op maandag 15 april 2019 om 10.00 u in de aula van crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Na afloop bent u van harte welkom voor een informeel samen zijn in de naastgelegen koffiekamer van het crematorium waar u de familie persoonlijk kunt condoleren. Samenkomst om 9.45 u in het crematorium. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mijn lief is gestorven. Na een kort maar hevig ziekbed is mijn echtgenote, onze moeder, schoonmoeder en oma overleden. Goes, 17 december 1948 Kloetinge, 8 april 2019 We missen je. Wim de Pundert Hester en Remko Tom en Lotte Juliët Sanne Willemijn en Ronald Guus Teun Annemarie en Ger Madelief Bette» en Janna» Correspondentieadres: Jachthuisstraat 14,4481 AL Kloetinge De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Zaterdag 13 april ontmoeten wij u graag na de crematie in Uitspanning de Goederenloods, Albert Plesmanweg 23 te Goes, van 13.00 uur tot 15.00 uur. Vol verdriet en veel te vroeg moeten we je missen. Onze lieve zus, schoonzus en tante Joke en Rien Toni en Henk Frans en Janny Neven en nichten We dragen hem mee in ons hart Toch nog sneller dan verwacht Is op vrijdag 5 april een einde gekomen aan het leven van in de leeftijd van 90 jaar. Gelukkig stond het grootste deel van zijn leven in het teken van licht. Helaas werd het laatste deel van zijn leven getekend door verdriet om alles wat hem de laatste jaren getroffen heeft, de duisternis die hem omringde en de eenzaamheid, ondanks allen die hem nabij stonden. Zijn overlijden is een bevrijding voor hem, maar ons verdriet is er niet minder om. Monique Heeren en Gijs Wagensveld Joost, Merel en Jip, Coen, Ivo en Laura Renée Heeren Michiel Heeren en Katelijn Decochez Het afscheid heeft volgens zijn wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze grote dankbaarheid gaat uit naar alle medewerkers van team Boulevard van Zorgstroom. Dankzij hen heeft hij tot het einde in zijn vertrouwde omgeving kunnen verblijven. Correspondentieadres: Monique Heeren - Meliskerkseweg 4 - 4365 NE Meliskerke Verdrietig zijn wij dat onze buurman is overleden. We wensen Ria en familie veel sterkte toe. De buren uit de Berliozlaan Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Raad van Toezicht, directie en medewerkers ZB| Planbureau en Bibliotheek van Zeeland COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63