12 FAMILIEBERICHTEN Emerie Josephus de Rijk Emery Adriaan Hoogesteger Adriaan Hoogesteger Adrie Hoogesteger OVERLEDEN Jozina (Jo) Deij-de Vos Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Intens verdrietig hebben wij je in liefde losgelaten... echtgenoot van Maria Josepha Strobbe Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Terhole: Ria de Rijk-Strobbe Hulst: Conny en Gelein Dieleman-de Rijk Colin, Christopher Ishtar, Onyx 6 april 2019 Hulsterweg 141A, 4583 SL Terhole U kimt afscheid nemen van Emery in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 10 april van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 11 april om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, als u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar dr. Heijens en alle mede werkers van de Blaauwe Hoeve, huisje 77, voor de warme en liefdevolle verzorging en begeleiding. Diepbedroefd geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht, door de Heere, op Zijn tijd en wijze van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa - Adrie - 8 april 1946 - f7 april 2019 's-Gravenpolder: RJ.C. Hoogesteger - de Nood 's-Gravenpolder: Ans en Dick Hoogesteger - Hoogesteger Annelies en Cornelis, Ryan, Noa-Lynn Carolien en Jan Willem Andries Daniëlle Peter Niels Mathilde 's-Gravenpolder: Ronnie en Jantine Hoogesteger - Weststrate Angélique en William Antoinette Ronald 's-Gravenpolder: Elma en Sjaak Moeleker - Hoogesteger John en Hadassa Nathalie Aagtekerke: Petra en Jan de Visser - Hoogesteger Collin Aron Naline Lindy Jelmer 's-Gravenpolder: Alfred Hoogesteger en Femke Tak Joey Schoorkenszandweg 21a, 4431 NC 's-Gravenpolder. D.V. donderdag 11 april is er van 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 12 april om 13.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum ook nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Putten: Wilma en Hans Mol - de Nood Yerseke: Nellie en Kees Baaij - de Nood Kerkwerve: Lian en Wijnand Mol - de Nood 's-Gravenpolder: Peter en Carla de Nood - Guiljam Neven en nichten Wij wensen Els en de kinderen, klein- en achterkleinkinderen heel veel sterkte in het dragen van dit grote verlies. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Wij wensen zijn vrouw Els, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Bowa bv Dignus en Carla Jan en Erika Jozé Personeel Bowa bv Waarde, 7 april 2019 dinsdag 9 april 2019 ZV Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse lieve oma echtgenote van Frangois Jacob Deij Zaamslag, 30 april 1935 t Terneuzen, 6 april 2019 Frans Deij Leen en Yanick Denise en Devon Vera (in herinnering) Remi Rian en Ivo Roy en Selina Roxan en Bryan Correspondentieadres: Rodenbachstraat 91,4532 CX Terneuzen Jo ligt opgebaard in het uitvaartcentrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar nog gelegenheid is om persoonlijk afscheid van haar te nemen op woensdag 10 april van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 15 april om 13.30 uur in de aula van het naastgelegen crematorium. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naasten persoonlijk condoleren en bent u welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "De Blide", afd. Schoone Waardin, voor alle goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56