O FAMILIEBERICHTEN 25 Corty van der Ploeg OVERLEDEN Joris Kolijn -Joop echtgenoot van Elly Klaassen Joop Kolijn Iréne van Looij-Dusarduyn de persgroep. rfamilieberichten Tot ons groot verdriet isnajaren van langzaam afnemende gezondheid, door de HEERE uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader In de leeftijd van 73 jaar. Zaamslag Terneuzen Waterlandkerkje Axel 6 april 2019 Molenstraat 14, kamer 112 4543 CM Zaamslag D.V. Donderdag 11 april is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het eerder genoemde kerkgebouw. Dinsdag 9 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen op kamer 112 in verzorgingshuis 'De Molenhof'. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verzorgingshuis 'De Molenhof' voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een periode van afnemende krachten is door de HEERE uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van onze zus en schoonzus Elly Klaassen KruiningenRinus en Willy Walhout Corrie - in herinnering - TerneuzenJan en Annie Klaassen Neven en nichten N. Kolijn-Klaassen Jeanette en Ab Dieleman-Kolijn Yvonne en Arjan - Julia Esther en Corwin Rick Eline en Jacco de Nood-Kolijn Martin en Gertrude - Joëlle John en Anne Fleur Leonie en Nieck Carmen Ruben Lianne Kolijn Jeanine Lisanne Jorianne Stijn Noa maandag 8 april 2019 ZV 't Uerlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zjj heeft betekent, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en lieve zorgzame moeder, schoonmoeder echtgenote van Bram van Houte in de leeftijd van 92 jaar. Oostburg: Bram van Houte IJzendijke: Richard en Sandra Oostburg, 'De Stelle', 5 april 2019 Correspondentieadres: Schouwburgstraat 38 4501 BP Oostburg De afscheidsdienst, vindt plaats op donderdag 11 april 2019 om 11.00 uur in aula De Nachtzon, Aardenburgklaseide 296 te Maldegem. U wordt hiertoe persoonlijk en vriendelijk uitgenodigd. Corry wordt in beslotenheid gecremeerd. Gelegenheid tot begroeting en afscheid nemen bij uitvaartverzorging De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, dagelijks van 14.00 u tot 18.30 u. Een speciaal woord van dank aan doctoren, verpleging en alle medewerkers van De Stelle die haar gedurende 9 jaar alle goede zorgen hebben verleend. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Wie bij vergetelheid geen rouwbericht heeft ontvangen, wordt vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje En ieder beetje dat je sterft 't is vreemd, maar dat vergeet je Het is je niet ontgaan Toch zeg je, het gaat goed Maar op een keer dan ben je Aan je laatste beetje toe vrij naar Toon Hermans Vol bewondering voor de manier waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde, zagen we hoe ze steeds een stapje terug deed. Nu moeten we afscheid nemen, na het laatste stapje, van ons mam, schoon moeder en oma Irene. Echtgenote van Arthur van |_ooijinherinnerine Oostburg, Valkenswaard, 31 maart 1949 6 april 2019 Joerie en Chantal Jimmi en Levi PctGf 'n herinnering We willen afscheid nemen van Irene op donderdag 11 april, om 15.30 in het crematorium Heeze, Somerenseweg 120 in Heeze. U mag op hommage-uitvaarten.nl/condoleance/ uw herinnering aan Irene of een bericht voor ons achterlaten. Speciale dank aan het personeel van De Bogen voor de liefdevolle verzorging. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55