€45 €45 €49 €199 €469 Vitesse-trainer Leonid Sloetski laat zijn frustraties de vrije loop Sports Events Bezoek de Tour de France 4 Vitesse komt drie keer op voorsprong tegen PSV, maar geeft die marge telkens weer weg. PSV is wel de koppositie kwijt. *4 maandag 8 april 2019 Een tirade van Leonid Sloetskl, een sikkeneurige, brommende Mark van Bommel. Een doldwaas duel in GelreDome. Een VAR-dis cussie. PSV is na de 3-3 bij Vitesse de controle kwijt in de eredivisie. Maar na de vrachtlading emoties in Arnhem rest er bovenal een ka ter in beide kampen. Na het heerlijke voetbalgevecht liet allereerst Sloetski alle frustra ties de vrije loop. De coach van Vi tesse hekelde arbiter Serdar Gözü büyük. De scheidsrechter paste de VAR 'willekeurig' toe. Bij de eerste penalty van PSV liet hij de video- referee links liggen. Bij een mo ment van de Arnhemse club greep de leidsman wel in. En vervolgens kreeg de Gelderse eredivisionist geen pingel. De handelswijze stuitte bij de coach op totaal onbe grip. ,,Die eerste strafschop, is geen strafschop", fulmineerde Sloetski. ,,Hirving Lozano is een duiker. Maar de scheidsrechter kijkt niet eens naar de beelden. Serdar Gö- zübüyük is de slechtste scheids rechter van de hele wereld. Hij heeft ons eerder al benadeeld in de uitwedstrijd tegen PSV. En ook uit bij Feyenoord." Er was meer. ,,Deze scheids rechter is bezig met zijn eigen show. Maar hij is als het ware de ober in een restaurant. Hij is er ,.S. j II - f Start Tour in Brussel in Brussel Ploegentijdrit Dagtrip Finish in Parijs Busreis Tour de France Sunweb Rides: Fiets zélf! Sunwebsportsevents.nl 08810 30 750 voor de spelers. Dat zijn de hoofd rolspelers. En dan zijn houding. Nederland heeft goede scheids rechters. Die leggen hun beslissin gen uit. Netjes en beleefd. Maar Gözübüyük geeft je geen eens een hand. Hij kijkt je niet eens aan. Hij weigert uitleg. Hij praat niet met je, maar loopt je straal voorbij. Hij is stuitend arrogant." Sloetski baalde zo van de 3-3. Vi tesse voetbalde met hartstocht. Met flair. En met een kamikaze tactiek. Met het 4-2-4 lag het Arn hemse middenveld negentig mi nuten lang wagenwijd open. Dat leverde een honderd-kilometer per-uur-wedstrijd op, boordevol kansen. Het was prachtig voor het publiek in de uitverkochte Gelre- Dome. ,,Dit was weer een thriller", sprak Sloetski. ,,Bij Vitesse krijg je wel waar voor je geld." Even opvallend in Arnhem was de onmacht van PSV om de Russi sche roulette te slachten. Op dat vlak faalde Van Bommel. Ingege ven door angst koos de Limburger voor twee controleurs. Pablo Rosa- rio en Jorrit Hendrix liepen verlo ren en overbodig rond in Arnhem. ,,We krijgen genoeg kansen en ge ven weinig kansen weg", was de analyse van de coach, die zijn er gernis over het puntenverlies niet kon verbergen. PSV deed door de 3-3 de koppo sitie over aan Ajax, op doelsaldo. Door de sof in Arnhem werd ach tervolgen het parool. ,,We gaan ge woon door", probeerde Van Bom mel strijdbaar te zijn. ,,De druk is nu niet toegenomen. Die is het zelfde gebleven." PSV achter volgde al in GelreDome. Drie keer kwam Vitesse op voorsprong, drie keer rechtte de Eindhovense equipe de rug. ,,Dit is eigenlijk een resultaat van niks", stelde Sloetski. ,,We hadden kansen om te win nen. Dan is een punt tegen PSV op voorhand goed, maar nu voelt dit toch als een kater." Van Bommel baalde evenzeer. Uiteindelijk was het publiek de grote winnaar. ,,Ik win alleen zelf liever", treurde de coach. 'Serdar Gözübüyük is de slechtste scheidsrechter van de hele wereld' Lex Lammers Sunweb A s .2 v rfc 1 HENSON SkLi 3 1-daagse busreis Zaterdag 6 juli Vervoer per luxe touringcar Beleefde start van de Tour de France 1-daagse busreis Zondag 7 juli Vervoer per luxe touringcar Spectaculaire ploegentijdrit 1-daagse busreis Zondag 28 juli Vervoer per luxe touringcar Ontknoping van dichtbij meemaken 3-daagse busreis Vrijdag 5 juli Incl. vervoer en hotel Bezoek etappe 1 én etappe 2 3-daagse busreis Woensdag 17 juli Incl. vervoer, hotel en ontbijt Fiets de Tour als een echte pro! tijdelijk -^^^■H<aa|u|uuvr tijdelijk tort" J Vanaf Fouten voorbehouden. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. SGR VITESSE - PSV A Hirving Lo zano stuit op de uitblin kende Vitesse- doelman Remko Pas veer. FOTO BSR/SOCCRATES 13. Serero 1-0 1-1 41. Lozano (pen.) 59. 0degaard 2-1 2-2 70. De Jong 82. Matavz 3-2 3-3 90+1. Lozano (pen.) Opstellingen Pasveer Zoet Karavaev Dumfries Van der Werff (89.) Schwaab Clarke-Salter Viergever Clark Angelino 0degaard Rosario Serero Pereiro Bero 46. Ihattaren Büttner Hendrix Matavz 79. Gakpo 75. Buitink Lozano Linssen De Jong 72. Dauda Bergwijn 90. Doekhi Scheidsrechter: Gözübüyük Toeschouwers: 21.248

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 32