ft O FAMILIEBERICHTEN 25 Joris Kolijn - Joop - Joop Kolijn Maria Pieternel la Meertens - van Splunder Willy Weststrate - Koster Marianne Bertels Corty van der Ploeg OVERLEDEN Tot ons groot verdriet isna jaren van langzaam afnemende gezondheid, door de HEERE uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Elly Klaassen In de leeftijd van 73 jaar. ZaamslagN. Kolijn-Klaassen Terneuzen Jeanette en Ab Dieleman-Kolijn Yvonne en Arjan - Julia Esther en Corwin Rick Waterlandkerkje Eline en Jacco de Nood-Kolijn Martin en Gertrude - Joëlle John en Anne Fleur Leonie en Nieck Carmen Ruben AxelLianne Kolijn Jeanine Lisanne Jorianne Stijn Noa 6 april 2019 Molenstraat 14, kamer 112 4543 CM Zaamslag D.V. Donderdag 11 april is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het eerder genoemde kerkgebouw. Dinsdag 9 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen op kamer 112 in verzorgingshuis 'De Molenhof'. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verzorgingshuis 'De Molenhof' voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een periode van afnemende krachten is door de HEERE uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van onze zus en schoonzus Elly Klaassen Kruiningen Rinus en Willy Walhout Corrie - in herinnering - Terneuzen Jan en Annie Klaassen Neven en nichten -Rie- de persgroep. rfamilieberichten maandag 8 april 2019 PM ML Bedroefd hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Vlissingen, Middelburg, 5 december 1930 6 april 2019 Middelburg: Bram Meertens Soes: Jacqueline Martens - Meertens Louis Martens Veerle en Evert Cynthia Mireille Middelburg: Marion Meertens Correspondentieadres: Schepenenlaan 220 4336 AM Middelburg Woensdag 10 april kunt u van 19.30 tot 20.00 uur afscheid nemen van Rie in het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7,4387 PK Vlissingen (Vrijburg). Rie wordt op donderdag 11 april om 15.00 uur gecremeerd in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Hierna is er gelegenheid om de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij danken de medewerkers van WW.O. zorg en van 't Gasthuis, afdeling C0.2 voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze lieve vriendin. Wij wensen de familie veel sterkte toe! Margriet en Piet Wisse Kamperland Tot ons verdriet is ons clublid overleden. Bijna 45 jaar was zij lid van onze club. Zij heeft zich op haar eigen bescheiden wijze altijd ingezet voor vrouwen en kinderen wereldwijd. Wij zullen haar betrokkenheid missen, maar koesteren de vele dierbare herinneringen. Soroptimist International Club Walcheren 't Uerlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Na vele jaren van samenzjjn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekent, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en lieve zorgzame moeder, schoonmoeder echtgenote van Bram van Houte in de leeftijd van 92 jaar. Oostburg: Bram van Houte IJzendijke: Richard en Sandra Oostburg, 'De Stelle', 5 april 2019 Correspondentieadres: Schouwburgstraat 38 4501 BP Oostburg De afscheidsdienst, vindt plaats op donderdag 11 april 2019 om 11.00 uur in aula De Nachtzon, Aardenburgklaseide 296 te Maldegem. U wordt hiertoe persoonlijk en vriendelijk uitgenodigd. Corry wordt in beslotenheid gecremeerd. Gelegenheid tot begroeting en afscheid nemen bij uitvaartverzorging De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, dagelijks van 14.00 u tot 18.30 u. Een speciaal woord van dank aan doctoren, verpleging en alle medewerkers van De Stelle die haar gedurende 9 jaar alle goede zorgen hebben verleend. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Wie bij vergetelheid geen rouwbericht heeft ontvangen, wordt vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25