16 FAMILIEBERICHTEN Pieter Dieleman Pieter Dieleman Gors SIMON MEEUSEN Cornelis de Jonge Hanna Faas Theodora Maria Inghels-Spanjaard Thea - Kees - Cjondia Penslce Postmus OVERLEDEN George Boussen Simon Lein Meeusen Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager en oom Simon Meeusen Maty en Henk (in herinnering) Kole - de Bruijne Levien en Tiny de Bruijne - Ooijevaar Bep en Kees Huisman - de Bruijne Henk en Elly de Bruijne - Epskamp Neven en nichten Met verdriet in ons hart, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat voor ons nog onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom Hoedekenskerke, fGoes, 5 mei 1936 3 april 2019 Familie de Jonge Schellepad 1,4434 NN Kwadendamme De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 9 april om 11.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de afscheidsbijeenkomst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid van Kees te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het uitvaart centrum gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Nooit klagend, nooit vragend. Je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatste gezocht. Rust nu maar uit. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder, schoonmoeder en oma we konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. weduwe van Jas van de Wege Oostburg, 24 juni 1946 f Breskens, 3 april 2019 Burgh-Haamstede: Sluis: Cadzand: Jolanda en Gerard Mitchel Kyra Lisa Marleen en Bram Sandra Jaylinn Correspondentieadres; M. Bonnewei - v.d. Wege Hans Wiegelplein 5 4524 AZ Sluis We danken de Hooge Platen, afdeling Boulevard voor hun liefdevolle verzorging. De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Waf een levenslust! Geluk, genegenheid, vriendschap. En wat een zorg en liefde straalde jij uit. Jij ontstak het licht in ons leven. De energie en de zon in huis, dat was jij. Nooit moe, werkzaam voor twee. Muziek en zang was je grote passie. Wat hebben we van je genoten. Tot het einde toe bleef je zingen. En het laatste beetje energie was opgebruikt. Je stem zal echoën in onze harten. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw echtgenote van Franklin Delano Inghels Zij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Sluiskil: Frank Inghels Joery in liefdevolle herinnering familie Spanjaard familie Inghels 2 april 2019 Rentmeesterstraat 12,4541 EN Sluiskil De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 april om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kimt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 'Ter Schorre' voor de goede en liefdevolle verzorging van Thea. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. vrijdag 5 april 2019 ZV Afgelopen dinsdag is na een ziekbed overleden. George heeft vanaf juli 1991 tot aan zijn pensioen in mei 2017 binnen Dethon gewerkt in meerdere functies. George is de man van onze collega Mariska en zij werkt bij Dethon Customized in Hulst. Wij wensen Mariska en overige familieleden sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Wij bewaren alle goede herinneringen aan geliefd echtgenoot van onze op 31 augustus 2004 overleden zus en schoonzus Marijke. Met veel waardering denken we aan hun kinderen, kleinkinderen en allen die Pieter na het overlijden van Marijke met zoveel liefde en aandacht hebben omringd. Jan en Hilly Bakker Ina en Jan de Pooter Ria en Piet Openneer Corry en Rudy Kempe Koos en Ella Bakker Wilma en Frank Leenhouts Wij zijn geraakt door het voor ons toch nog onverwacht overlijden van Wij herinneren hem als een sterke gedreven man met humor. Cliënten en medewerkers van het AC Zeeuwsch-Vlaanderen wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Ik ben met jullie, alle dagen, tot aan de voltooiing van deze wereld. Mat. 28:20 Dankbaar, in liefde en met trots hebben wij in alle rust afscheid genomen van echtgenoot van Maria Willemina de Bruijne Hoek, 1 juni 1939 Terneuzen, 2 april 2019 Rie Meeusen-de Bruijne Albrecht en Eva Josephine David en Rozerin Johan en Dana Daniël Amerstraat 19 4535 CK Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 april om 14.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. - schriftelijke condoleance - Zijn leven op aarde is nu geëindigd, een nieuw begint. Wat blijft zijn de herinneringen aan onze lieve broer en zwager Corrie en Wolter Smit -Meeusen Lein en Ria Meeusen- de Vries Ineke en Piet Risseeuw-Meeusen Betsie en Jerry Smallegang-Meeusen Na 5 jaar van samenwonen is plotseling overleden mijn lieve partner Leeuwarden, 28-6-1962 t Hoek, 3-4-2019 André Vinke Roos Langestraat 31 4542 AG Hoek Dinsdag 9 april is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om af scheid van Gonda te nemen in uitvaartcentrum 'De Rid der", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er een samenzijn in de koffieruimte. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63