FAMILIEBERICHTEN 17 Jacoba Nonnekes - Hoefkens A Financiële berichten COLOFON Familieberichten -Koos- "de Heer is mijn Herder" Na een actief leven gevolgd door een jaar van afiiemende gezondheid, is na een kort ziekbed in de vroege morgen van 3 april in haar slaap overleden onze weduwe van Reinier Nonnekes Ritthem, 8 juli 1929 Goes, 3 april 2019 Rein en Erica Nonnekes-Straks Alexander Michiel en Kim Laura Maijan en Jan Peter Dorrestijn-Nonnekes Marijn en Diewertje Hannah Marieke en Chiron Ad en Rianne Nonnekes-Heyboer Jeroen Jacqueline Zij is overgebracht naar het rouwcentrum waar geen mogelijkheid tot bezoek is. De crematie zal plaatsvinden op maandag 8 april. U bent welkom om 13:00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentie adres: Het Engelse Werk 103,3958 HC Amerongen Onze dank gaat uit naar medewerkers van Zorgstroom en allen die Mama in de laatste maanden van haar leven liefdevol ondersteund hebben. DANKBETUIGING Vincent Verstegen Adrianus Arnoldus Mies Ad Vincent Verstegen Ad Mijnsbergen Ton Sondermeijer vrijdag 5 april 2019 PM Afgelopen maandag zijn wij opgeschrikt door het trieste bericht dat onverwacht is overleden. Vanaf nu zullen wij zijn inzet en enthousiasme bij zijn werk als postbezorger op de scooter missen. Wij denken aan zijn vrouw en aan zijn kinderen en aan andere familie, in deze moeilijke tijd. We wensen hen veel sterkte. Collega's en management PostNL Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, ons pap en superopa betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Elly Mies-Nelis kinderen en kleinkinderen Vlissingen, april 2019 Verbijsterd vernamen wij dat vader van onze leerling Remy is overleden. Wij wensen Remy, zijn familie en overige nabestaanden veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg Personeel en leerlingen Praktijkschool Het Bolwerk Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. wij willen u op deze manier heel hartelijk bedanken voor alle medeleven. Het heeft ons goed gedaan. Bella Mijnsbergen kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2019 Geroerd en gesterkt zijn wij door de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Onze hartelijke dank hiervoor. Middelburg, april 2019 Rozelies Sondermeijer-van Eldik Kinderen en kleinkinderen Op 01/04/2019 heeft deurwaarder M.J.M. Hagenaars te Bergen op Zoom ow Aegon Hypotheken B.V. te Den Haag bij exploot de onbekende (zakelijke) (onder) huurders/ gebruikers van de Kloosterlaan 61 te Sas van Gent aangezegd dat i.v.m. de executieverkoop van het pand op 24/06/2019 het huurbeding zal worden ingeroepen zodat zij het pand zullen moeten ontruimen. De niet-zakelijke huurders worden opgeroepen om te verschijnen voor de voorzieningenrechter. Belanghebbenden kunnen een afschrift opvragen bij: AGIN Timmermans, Veerhaven 7 Rotterdam, tel. 088-4111213, ref: L19000967 Op 01/04/2019 heeft deurwaarder M.J.M. Hagenaars te Bergen op Zoom ovv Aegon Hypotheken B.V. te Den Haag bij exploot de onbekende (zakelijke) (onder)-huurders/ gebruikers van de Kloosterlaan 61 te Sas van Gent aangezegd dat i.v.m. de executieverkoop van het pand op 24/06/2019 het huurbeding zal worden ingeroepen zodat zij het pand zullen moeten ontruimen. De niet-zakelijke huurders worden opgeroepen om te verschijnen voor de voorzieningenrechter. Belanghebbenden kunnen een afschrift opvragen bij: AGIN Timmermans, Veerhaven 7 Rotterdam, tel. 088-4111213, ref: L19000967 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. fa m i I ieberichten pzc@persg roep.n I T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.N L/FAMI LI EBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53