16 FAMILIEBERICHTEN Pieter Dieleman Cornelis de Jonge - Riek - Jan Andries de Visser OVERLEDEN Jan Andries de Visser Simon Lein Meeusen Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager en oom Simon Meeusen Maty en Henk (in herinnering) Kole - de Bruijne Levien en Tiny de Bruijne - Ooijevaar Bep en Kees Huisman - de Bruijne Henk en Elly de Bruijne - Epskamp Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter De heer S.L. Meeusen Met respect en waardering denken wij terug aan zijn jarenlange inzet voor onze stichting. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Het bestuur van de Stichting tot Steun van de Protestantse Ziekenzorg in Zeeuwsch-Vlaanderen Met verdriet in ons hart, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat voor ons nog onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom - Kees - Hoedekenskerke, f Goes, 5 mei 1936 3 april 2019 Familie de Jonge Schellepad 1,4434 NN Kwadendamme De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 9 april om 11.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de afscheidsbijeenkomst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid van Kees te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het uitvaart centrum gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. De vogels fluiten gewoon door en ik, ik snap het allemaal wel. Mijn verstand zegt: het is goed zo maar wat ik voel is anders. Om wat er was en nooit meer terugkomt... Verdrietig, maar erg dankbaar dat zij zo lang bij ons was en wat ze voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Johanna Zuidhof - Vermijs Weduwe van Jan Zuidhof 30 september 1921 - f3 april 2019 Hoedekenskerke: Giljam en Marleen Zuidhof - Oomes Wouter en Cindy Laura en Rob Michiel Sint-Oedenrode: Ans Zuidhof en Karin Adams Cinthia en Maurice Heinkenszand: Lia en Peter Dobbelaar - Zuidhof Thijs Vera Elles en Ties Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Poelwijck (locatie Boogstraat 90), voor de warme en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Molenstraat 60,4433 RZ Hoedekenskerke De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 8 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend is er in dorpshuis De Burcht, naast de kerk, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Echtgenoot van Corrie de Muynck Kampen: Tina Bassie - de Visser Middelburg: Klaas Houterman Nieuw en Sint Joosland: Lenie Poppe - de Visser Piet Poppe Barneveld: Koos de Korte - de Visser Rien de Korte West Souburg: Nel de Visser - Allaart West Souburg: Bart de Visser Annie de Visser - Westerweele West Souburg: Ko de Visser Joke de Visser - Joziasse West Souburg: Johan de Visser Matty de Visser - Verbeem Meliskerke: Lies Dingemanse - de Visser West Souburg: Piet de Visser Gré de Visser - van der Horst Neven en nichten Tevens denken we aan al onze dierbaren die hem zijn voorgegaan. Wij wensen Corrie en de (klein)kinderen van harte sterkte toe. vrijdag 5 april 2019 Ik ben met jullie, alle dagen, tot aan de voltooiing van deze wereld. Mat. 28:20 Dankbaar, in liefde en met trots hebben wij in alle rust afscheid genomen van echtgenoot van Maria Willemina de Bruijne Hoek, 1 juni 1939 t Terneuzen, 2 april 2019 Rie Meeusen-de Bruijne Albrecht en Eva Josephine David en Rozerin Johan en Dana Daniël Amerstraat 19 4535 CK Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 april om 14.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. - schriftelijke condoleance - Wij bewaren alle goede herinneringen aan geliefd echtgenoot van onze op 31 augustus 2004 overleden zus en schoonzus Marijke. Met veel waardering denken we aan hun kinderen, kleinkinderen en allen die Pieter na het overlijden van Marijke met zoveel liefde en aandacht hebben omringd. Jan en Hilly Bakker Ina en Jan de Pooter Ria en Piet Openneer Corry en Rudy Kempe Koos en Ella Bakker Wilma en Frank Leenhouts PM Tot onze diepe droefheid is, na een zorgvolle periode, door de Heere van onze zijde weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve, behulpzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Cornelia Jacoba de Muijnck in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: Corrie de Visser-de Muijnck Middelburg: Lian de Visser Sander Middelburg: Sjaaken Eveline de Visser-Kraaijeveld Lars Niels 3 april 2019 Oude Koudekerkseweg 24 4335 CD Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. zaterdag 6 april van 16.00 tot 16.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teel lindestraat 3 te Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 8 april om 13.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Noordweg 445 te Sint Laurens. Na afloop is er nog gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Cedrah Thuiszorg en huisarts Van den Bergh voor de liefdevolle zorg. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52