14 Emilius Henri Cattoir Daniel Meindert Commelin Wilhelmina Benjamina van de Plasse-de Leeuw Dina Dijkwel-Hamelink OVERLEDEN Daan "De wind waait over de duinen En de branding breekt fier op het strand Pijn en verdriet zullen verdwijnen AL de wind luivt. ...En je neerdaalt in het zand" Na een moeizame laatste levensfase is, voor ons toch nog onverwacht, overleden onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Marie-Louise Cattoir -Verhelst (f 2015) Rotterdam 13-10-1925 Kloetinge 28-03-2019 Kloetinge, Hans en Marjan Middelburg, Karin en Hennie Calonge (ES), Frank en Anita Goes, Veronique en Rien Goes, Esmee en Arjan Goes, Kaj en Marjolein Correspondentieadres: J.Q.C. Lenshoeklaan 10 4481 BS Kloetinge De crematie heeft op verzoek van Pa in besloten kring plaatsgevonden. Willy Liefde is affes George Martien Rosa Boussen Haar wereld was wat kleiner Zonder woorden toch intens Haar wereld was wat anders De wereld van een prachtig mens Stukje bij beetje zijn we haar kwijtgeraakt. We zijn verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma -Dien- sinds 22 mei 2013 weduwe van Rinus Dijkwel in de leeftijd van bijna 80 jaar. Heikant: Peter en Angelique Ruissen Talitha en Junaldi, Delay-Jah, Yanoa, Yaëli Jens Jeroen en Steph Wouter en Esmee Yerseke: Hans Ruissen en Ans Pippenbacher Josefien Ruissen, in liefdevolle herinnering Koen, Lotte Yvonne en Niek, Diego, Stijn Marco en Marloes Angela Wemeldinge: Ema en Ronnie Quinten Monique en Ramon Stefan Wemeldinge: Karin en Martin van Oosten Tessa Niels Wemeldinge, 2 april 2019 Correspondentieadres: Vlasbloem 2 4566 BP Heikant Er is gelegenheid om afscheid te nemen donderdag 4 april van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum De Wemel, Dorpsplein 1 te Wemeldinge. De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 6 april om 11.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de Beatrixhof voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. donderdag 4 april 2019 ZV Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Met een woord waar je op kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Heden overleed zacht en kalm mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Jenneke van Wijnen Aardenburg, 15 maart 1929 Terneuzen, 2 april 2019 Aardenburg: J. Commelin-van Wijnen Goes: José en Ab Cijsouw-Commelin Michel en Elisa, Emilie Mathieu t IJzendijke: Marian en Arnold du Puy-Commelin Corinda Elsbeth en Matthias, Lucas Essen-Kettwig (D): Corrie en Norbert Schlunken-Commelin Daniela Andreas Oostkamp (B): Karin Commelin en Bruno Van Schoorisse Danielle en Gianni, Mathijs, Lewis Mireille Charlotte en Matthias Correspondentieadres: Graaf Adolfstraat 55,4461TD Goes De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 6 april om 11.00 uur in de Peperbusse, Schoolpad 2 te Sint Kruis. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Schriftelijke condoleance. Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart sinds 7 mei 1995 weduwe van Jacobus Macharius van de Plasse *18 mei 1943 2 april 2019 Wemeldinge: Jaco en Joan Marlène en Rick Jack Kloetinge: David en Maryse Sven Sylke Correspondentieadres: Marktveld 5 4481 BH Kloetinge Als u nog afscheid wilt nemen van onze moeder en oma is daar gelegenheid voor op vrijdag 5 april tussen 13.30 en 14.00 uur in rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. We brengen Willy in besloten kring naar Yerseke om haar daar te begraven bij Ko. Vanaf 15.00 uur bent u van harte welkom om met elkaar koffie te drinken en samen van een hapje en drankje te genieten in Lunchcafé Stadhuis, Lange Kerkstraat 1 te Goes. De familie sluit hier iets later aan zodat u hen kunt condoleren. Diepbedroefd maar vervuld met mooie herinneringen nemen we afscheid van maatje van Mariska Petra Stefanie Valckx Hulst, 30-8-1951 t Hulst, 2-4-2019 Mariska Boussen-Valckx Familie Boussen Familie Valckx Correspondentieadres: Uitvaartverzorging De Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen Vrijdag 5 april is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoor weg 4 te Hulst. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 6 april om 14.30 uur in het genoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Onze dank gaat uit naar dokter R. Zijl en de medewerkers en vrijwilligers van de Thuiszorg voor alle goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64