14 Willy van de Plasse-de Leeuw OVERLEDEN Wilhelmina Benjamina van de Plasse-de Leeuw Dina Dijkwel-Hamelink Willy van de Plasse-de Leeuw Jakob (Jaap)Lous Dien Dijkwel-Hamelink donderdag 4 april 2019 Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Willy sinds 7 mei 1995 weduwe van Jacobus Macharius van de Plasse *18 mei 1943 12 april 2019 Wemeldinge: Jaco en Joan Marlène en Rick Jack Kloetinge: David en Maryse Sven Sylke Correspondentieadres: Marktveld 5 4481 BH Kloetinge Als u nog afscheid wilt nemen van onze moeder en oma is daar gelegenheid voor op vrijdag 5 april tussen 13.30 en 14.00 uur in rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. We brengen Willy in besloten kring naar Yerseke om haar daar te begraven bij Ko. Vanaf 15.00 uur bent u van harte welkom om met elkaar koffie te drinken en samen van een hapje en drankje te genieten in Lunchcafé Stadhuis, Lange Kerkstraat 1 te Goes. De familie sluit hier iets later aan zodat u hen kunt condoleren. Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Niebüll (D): André en Ina de Leeuw En kinderen Haar wereld was wat kleiner Zonder woorden toch intens Haar wereld was wat anders De wereld van een prachtig mens Stukje bij beetje zijn we haar kwijtgeraakt. We zijn verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma -Dien- sinds 22 mei 2013 weduwe van Rinus Dijkwel in de leeftijd van bijna 80 jaar. Heikant: Peter en Angelique Ruissen Talitha en Junaldi, Delay-Jah, Yanoa, Yaëli Jens Jeroen en Steph Wouter en Esmee Yerseke: Hans Ruissen en Ans Pippenbacher Josefien Ruissen, in liefdevolle herinnering Koen, Lotte Yvonne en Niek, Diego, Stijn Marco en Marloes Angela Wemeldinge: Ema en Ronnie Quinten Monique en Ramon Stefan Wemeldinge: Karin en Martin van Oosten Tessa Niels Wemeldinge, 2 april 2019 Correspondentieadres: Vlasbloem 2 4566 BP Heikant Er is gelegenheid om afscheid te nemen donderdag 4 april van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum De Wemel, Dorpsplein 1 te Wemeldinge. De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 6 april om 11.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de Beatrixhof voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig vernamen wij het nog plotseling overlijden van mijn lieve schoonzus en onze tante J. Salm-Pekaar Kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Wij herinneren Jaap als een betrokken bestuurder en lid van de PvdA. Jaap was wethouder in de gemeente Westkapel Ie van 1974 tot 1986. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van de PvdA, afdeling Veere Bedroefd geven wij kennis, dat na een lange periode van afnemende gezondheid is overleden, onze lieve zus, schoonzus en tante Echtgenote van Rinus Dijkwel f 22-05-2013 Kees f en San Hamelink - Veerhoek Elias f en Mientje Hamelink - Lamper Wim f en Hanna Hamelink - Willemsen Foort en Annie Hamelink - Weststrate Jannie en Dries f Vermeij - Hamelink Jan en Lien Hamelink - Boeij Adri en Rinus f van Stel - Hamelink Jo en Keetje Hamelink - op 't Hof Marie en Rinus Dagevos - Hamelink Ko en Nellie Hamelink - Deurloo Aijaan f en Mattie Hamelink - Weststrate Gerard f en Marie Hamelink - Korstanje Koos en Ko de Zeeuw - Hamelink Ida en Jan f Schouwenaar - Hamelink Neven en Nichten Wemeldinge 2 april 2019 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42