FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN Antonie Pieter Hoste Paulina Grietje Maatje van der Wekken - Fierens COLOFON Familieberichten yvv.'W Johan Lodevicus Schelleman Als ik de dingen niet meer weet, als ik de dingen niet meer ken en al wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, herinner mij, stralend in de zon vol levenskracht, toen ik alles nog kon Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Margaretha Victorina Maria Triest Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Axel: Rita Schelleman-Triest Axel: Paul en Jacqueline Niels, Iris, Martijn Axel: Jacques en Stella Vincent, Tirza 31 maart 2019 Kanaalkade 118,4571 CM Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 april om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de dienst kunt u afscheid nemen van Johan in het uitvaartcentrum naast het crematorium van 09.45 tot 10.15 uur. Na de dienst kimt u de familie persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Vurssche, afdeling 'de Vlakte' voor hun goede en liefdevolle verzorging. Het heeft Johan en ons goed gedaan. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Paula Zierikzee 1 april 2019 Intens verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Paula van der Wekken - Fierens Familie Fierens Burgh-Haamstede pzc.nl/familieberichten woensdag 3 april 2019 Afscheid nemen is moeilijk, maar we koesteren de mooie herinneringen en dat verzacht. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, zorgzame vader, schoonvader en onze opa echtgenoot van Francine Achtergaele Nieuwvliet, 23 juni 1934 Breskens, 1 april 2019 Nieuwvliet: F. Hoste-Achtergaele Nieuwpoort: Jan en Francesca Arthur Gaëlle Frédérique - Anne Correspondentieadres: Cadzandseweg 18,4504 AN Nieuwvliet Een speciaal woord van dank aan allen voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 6 april om 10.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat te Nieuwvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Als het leven niet meer is zoals gehoopt als veel je wordt ontnomen als je moet toelaten dat een ander je verzorgt als het leven niet meer jouw leven is dan komt de tijd dat het einde goed is Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Geersdijk 16 augustus 1953 Echtgenote van Kees van der Wekken CJ. van der Wekken Anita Leon en Janneke, Kevin en Leanne Paul en Monica, Kees-Jan en Mariëtle "Vrede zij u en uwen huizen, alles wat gij hebt zij vrede" Paula wordt vrijdag 5 april 2019 in besloten kring begraven. Hierna is er gelegenheid om de familie te condoleren en herinneringen op te halen in Strandpaviljoen de Schaar op Westenschouwen van 15:00 -17:30 uur. Hebt u geen kaart ontvangen? Dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij danken de medewerkers van Allevo en 't Erasmus ziekenhuis voor hun goede zorgen. Correspondentieadres: Watermolen 23 4301 HP Zierikzee Geen bezoek aan huis Wenst u de familie te condoleren in het bijzijn van Paula, dan is hiervoor gelegenheid op donderdag avond 5 april 2019, in afscheidshuis De Omarming aan de Emil Sandströmweg 2a te Zierikzee van 19:00 -20:30 uur. Strandpaviljoen de Schaar is gesloten wegens familieomstandigheden op 5 april 2019. Strandpaviljoen de Strandloperen strandpaviljoen de Buurman zijn gesloten wegens familieomstandigheden op 5 april 2019 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56