12 FAMILIEBERICHTEN Paulina Grietje Maatje van der Wekken - Fierens Jacob Johannes Verduijn OVERLEDEN Abraham Jacobse DANKBETUIGING woensdag 3 april 2019 Bram Abraham Jacobse Cornelis (Cor) Pinxteren Als het leven niet meer is zoals gehoopt als veel je wordt ontnomen als je moet toelaten dat een ander je verzorgt als het leven niet meer jouw leven is dan komt de tijd dat het einde goed is Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Paula Geersdijk 16 augustus 1953 Zierikzee 1 april 2019 Echtgenote van Kees van der Wekken CJ. van der Wekken Anita Leon en Janneke, Kevin en Leanne Paul en Monica, Kees-Jan en Mariëlle "Vrede zij u en uwen huizen, alles wat gij hebt zij vrede" Paula wordt vrijdag 5 april 2019 in besloten kring begraven. Hierna is er gelegenheid om de familie te condoleren en herinneringen op te halen in Strandpaviljoen de Schaar op Westenschouwen van 15:00 -17:30 uur. Hebt u geen kaart ontvangen? Dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij danken de medewerkers van Allevo en 't Erasmus ziekenhuis voor hun goede zorgen. Correspondentieadres: Watermolen 23 4301 HP Zierikzee Geen bezoek aan huis Wenst u de familie te condoleren in het bijzijn van Paula, dan is hiervoor gelegenheid op donderdag avond 5 april 2019, in afscheidshuis De Omarming aan de Emil Sandströmweg 2a te Zierikzee van 19:00 -20:30 uur. Strandpaviljoen de Schaar is gesloten wegens familieomstandigheden op 5 april 2019. Strandpaviljoen de Strandloper en strandpaviljoen de Buurman zijn gesloten wegens familieomstandigheden op 5 april 2019 Paula van der Wekken - Fierens Er was zoveel aandacht en liefde voor ons. Zulke prachtige bloemen, kaarten, gedachten en herinneringen aan Adrie zijn met ons gedeeld. We zijn iedereen intens dankbaar daarvoor. Adrie van Rooijen Blijf Adrie herinneren om wie hij was. Hij is op een andere, nieuwe manier voor altijd bij ons. Phily van Rooijen-Gersjes kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2019 PM Intens verdrietig, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa in de leeftijd van 71 jaar. Meliskerke Jopie Jacobse - den Hollander Arnemuiden Lean en Cor de Ridder Joanne en Kevin Owen, Liz Elke en Coen Jet, Ebe Rens en Marthe Veere Jaco en Astrid Jacobse Ramon, Kars, Tessa, Sem, Mart Grijpskerke Harmen en Diane Jacobse Leon t, Nathalie en Michel, Lennard BiggekerkeSander en Suzanne Jacobse Mischa, Wesley, Matthias, Sven Meliskerke Joost en Marieke Jacobse Esmay, Jim, Silvy, Yara ArnemuidenJerina en Wietze Bouwsma Noa, Tess ArnemuidenMartha en Mark Ovaa Senne, Mila, Mirthe 1 april 2019 Valkenburgstraat 17a 4365 AB Meliskerke Op donderdag 4 april is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. vrijdag 5 april om 13.00 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Zend Uw licht en Uw waarheid, dat die mij leiden. Psalm 43:3. Met diepe droefheid delen wij u mede dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Jopie Jacobse - den Hollander in de leeftijd van 71 jaar. Familie Jacobse Middelburg: Piet en Eva Souburg: Ries en Lenie Aagtekerke: Rina en Lau Vrouwenpolder: Nel en Derk Familie Den Hollander Middelburg: Jaap en Nel Aagtekerke: Lau en Rina Meliskerke: Willie en Adrie Meliskerke: Francien en Koos de Pagter Neven en nichten We denken aan hen die Bram zijn voorgegaan. 1 april 2019 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer De heer Pinxteren was oud-voorzitter en erelid van onze vereniging. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur, dirigent en leden van Brassband Crescendo te Oostkapelle Intens verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Familie Fierens Burgh-Haamstede Wij zijn stil en verdrietig door het overlijden van mijn zoon, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 61 jaar. Ma Verduijn Pa Verduijnf Heieen en Wim Hannie en Adrie Magda en Tony Lieda en Leo Ineke en Ben Bert en Lenie Wiek en Jaap Tolly en René (achterjneven en (achter)nichten Een speciaal woord van dank voor iedereen die betrokken is geweest bij de zorg aan Jan. Vlissingen, 31 maart 2019 Correspondentieadres Familie Wielemaker-Verduijn Braamstraat 30 4388 CP Oost-Souburg De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 3 april om 12.45 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). 16-05-1942 - 31-12-2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44