€89.- Zoon Michael Schumacher is nog geen topcoureur in de Formule 1 27 HISTORSICH LANDGOED MAASTRICHT LANGS DE OEVERS VAN DE LAHN NUWEGi NUWEGI Mick Schumacher, zoon van zevenvoudig wereldkampioen Michael, testte gisteren voor het Formule 1-team van Ferrari. Vandaag komt hij in Bahrein in actie voor Alfa Romeo. Een start in de relatieve luwte is met zijn achternaam een utopie. Zijn keuze voor de autosport is zo wel een last als een kans. Maar de grote vraag bij Mick Schumacher, zoon van zevenvoudig wereldkam pioen Michael, is volgens oud-cou reur Jan Lammers: ,,Is hij een topta lent met de X-factor die opbloeit in de Formule i of knakt hij?" Schumacher behoort sinds ja nuari tot het talententeam van Fer rari. De 20-jarige Duitser maakte gisteren op het circuit van Bahrein zijn eerste meters voor het auto merk tijdens één van de vier jaar lijkse testdagen. De jonge Duitser klokte gisteren achter Max Verstap pen die de afgelopen vier jaar de on gekroonde wereldkampioen was in de Formule i qua rijden, maar nog niet in de uitslag. De auto is van groot belang. Dat Schumacher nu bij Ferrari rijdt helpt al mee." Tijd Formule 1-commentator Olav Mol is nog niet onder de indruk van van Schumacher. Ik ben nog niet ge- triggerd, dat je denkt van: wow, die moeten we volgen. Ik zie een jonge ling die nog kilometers moet ma ken en tijd moet krijgen." Tegelijkertijd weet Mol dat Fer rari Schumacher niet alleen van wege zijn achternaam in het team opnam. ,,Al zal het ongetwijfeld helpen. Hij kan wat, iemand die niet kan autorijden krijgt dat niet voor elkaar. Maar tot op heden vind ik hem middelmatig. Als hij toch uit de verf komt, zal het voor hem makkelijker werken bij een race team of een bedrijf dan voor ie mand met Bakker als achternaam. Maar gun hem de tijd." Dat laatste benadrukt Lammers ook: ,,Ik zie ie mand met enorme motivatie. Alle signalen wijzen erop dat hij heel goed wordt. De grote vraag als een toptalent zich op het hoogste ni veau begeeft is: hoe reageert hij? Bloeit hij op of knakt hij?" pen de tweede tijd (1.29.379 om 1.29.976). Vandaag rij dt hij voor Alfa Romeo. Voor de coureur een ma nier om zichzelf in de spotlight te rijden. Of Lammers de verrichtin gen van Schumacher volgt? ,,Zeker. Met belangstelling, als collega auto coureur, maar ook uit respect voor Michael. Je hoopt dat het goed gaat, dat hij voor zijn vader een follow- up kan geven aan diens prestaties. Het heeft nu extra bijzondere waarde", aldus Lammers, doelend op het hersentrauma dat Michael Schumacher bij een ski-ongeluk opliep in 2013. Het optreden van zoon Schumacher gisteren is ruim twaalf jaar nadat zijn vader zijn laatste meters reed in een Ferrari. Of de hoop van Lammers reëel is, is de vraag. ,,Als je ziet hoe ver hij al gekomen is, wel." Schumacher komt momenteel uit in de Formule 2, een klasse lager dan de Formule 1. Lammers: ,,Maar je hebt de quick- starters en de slowstarters. Hij heeft iets langer nodig dan Max Verstap- 3 dagen inclusief ontbijt en 1 x 3-gangendiner 3 dagen inclusief ontbijt en lx 3-gangendiner Buitenplaats Vaeshartelt, Maastricht Faciliteiten: Best Western Hotel Steinsgarten, Giessen Faciliteiten: INBEGREPEN: Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Q reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Q reiskatern.nl woensdag 3 april 2019 'Schumi'jr. heeft naam mee Lisette van der Geest Rotterdam A Mick Schu macher kan op het circuit nog niet wedijve ren met zijn vader. foto getty Ooit was Koning Willem II de trotse bezitter van dit schitterende landgoed. Hij schonk het kasteel koninklijke allure. Tegenwoordig kunt u er overnachten en genieten van een indrukwekkend Engels park met koninklijke oprijlaan, prachtige vijvers en eeuwenoude bomen. Met de fiets bent u in 15 minuten hartje centrum Maastricht. restaurant, bar, terras, gratis parkeren en gratis wifi. Het hotel is rolstoelvriendelijk en heeft een mindervalide kamer. Fietshuur is mogelijk tegen betaling. Menigeen bezoekt Duitsland langs de Moezel of de Rijn. Leuk, maar: verlaat de platgetreden paden! Slechts 4 uur rijden vanaf Utrecht en u bent bij de Lahn, een zijrivier van de Rijn. Deze prachtige omgeving rond Diez en Nassau is erg geliefd, omdat het Nederlandse koningshuis hier haar wortels heeft. restaurant, bar, zwembad, Finse sauna, stoombad, afsluitbare fietsenstalling en gratis wifi. Het hotel is niet rolstoelvriendelijk. Parkeren is tegen betaling. INBEGREPEN: 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet koffie/thee en appeltaart 1 x 3-gangendiner Actievoorwaarden kortingen: €89 per persoon in een 2-persoonskamer met dagelijks aankomst t/m augustus. Kinderkorting: 1 baby t/m 2 jaar gratis. Verplichte toeslagen: Toeristenbelasting van €4,11 p.p.p.n., Toeslag voor het behoud van cultureel erfgoed van €1,89 p.p.p.n. Toeslag 1-persoonskamer: 25 per nacht. Boekingskosten: €15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Buitenplaats Vaeshartelt naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1929 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangendiner op de le avond lx lunchpakket fles water op de kamer begroetingscocktail in de hotelbar gratis gebruik zwembad en sauna late check-out tot 14:00 uur (o.b.v. beschikbaarheid) Actievoorwaarden kortingen: €79 per persoon in een 2-persoonskamer met dagelijks aankomst van 27 juni t/m 10 augustus. April t/m 26 juni en 11 augustus t/m 20 december is €89 per persoon. Kinderkorting: max. 1 kind t/m 11 jaar gratis, van 12 t/m 17 jaar 50% korting en vanaf 18 jaar 30% korting. Toeslag 1-persoonskamer: 100%. Boekingskosten: €15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Hotel Steinsgarten naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1930 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 27