0 COLOFON Familieberichten V "N FAMILIEBERICHTEN 13 Jaap Lous OVERLEDEN Corrina Johanna Maria Poppe-Duine Lieve Corrina Lieve Louis Lieve Corrina P%J Verdrietig zijn wij door het bericht van overlijden van onze goede buurman Jasper Wouters Rogier en Marie koppejan Jan en Christina van Mourick Ab en Ria Vermazen Fred en Marion Korstanje Jan en Lies Janse Henk en led Assink Erik Heeren Ando en Yvonne Simonse Peter en Joke Vader Rinus en Nicoline van Lienden VEERE pzc.nl/familieberichten dinsdag 2 april 2019 ZV Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen is op 52-jarige leeftijd overleden mijn lieve vrouw en onze geweldige moeder t 28 maart 2019 14 maart 1967 Voor altijd je man: Cor Kinderen: Cor jr. en Martijn Erwin Ramona en Joshua Lizzy, Lotje, Leen, Monkey •-< Correspondentieadres: Gildeweg 31a 4383 NJ Vlissingen Op vrijdag 5 april om 12.30 uur komen we samen om Corrina te gedenken in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 in Vlissingen. Voorafgaand, van 12.00 tot 12.20 uur, is er nog gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Aansluitend op de bijeenkomst brengen we Corrina naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan in Vlissingen. Na de begrafenis kunt u ons condoleren in het uitvaartcentrum. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Rust zacht Cor en Martijn Erwin Ilse we zullen je ontzettend missen Leo Dini, in liefdevolle herinnering Miranda Ries Groede/Hoofdplaat, 2 april 2019 O F. M F. F. N T F. Wij vernamen het droeve bericht van het overlijden van de heer De heer Lous was van 1974 tot 1986 wethouder van de voormalige gemeente Westkapelle. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, J.F.M. Steinbusch de burgemeester, drs. R.J. van der Zwaag Gustaaf Jeffrey en Monserah Joey en Sharon Shirley en Mike Rust zacht SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichten pzc@ pe rsg roe p. n I T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56