v V 'ornelis Jacob Johannes Verduijn FAMILIEBERICHTEN 13 "N "N V COLOFON Familieberichten Wij zijn stil en verdrietig door het overlijden van mijn zoon, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 61 jaar. Ma Verduijn Pa Verduijnf Heieen en Wim Hannie enAdrie Magda en Tony Lieda en Leo Ineke en Ben Wiek en Jaap Tolly en René (achterjneven en (achternichten Een speciaal woord van dank voor iedereen die betrokken is geweest bij de zorg aan Jan. Vlissingen, 31 maart 2019 Correspondentieadres: Familie Wielemaker-Verduijn Braamstraat 30 4388 CP Oost-Souburg De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 3 april om 12.45 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). Lieve Jan Verduijn, Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen is op 52-jarige leeftijd overleden mijn lieve vrouw en onze geweldige moeder Corrina Johanna Maria Poppe-Duine t 28 maart 2019 14 maart 1967 Voor altijd je man: Cor Kinderen: Cor jr. en Martijn Erwin Ramona en Joshua Lizzy, Lotje, Leen, Monkey Correspondentieadres: Gildeweg 31a 4383 NJ Vlissingen Op vrijdag 5 april om 12.30 uur komen we samen om Corrina te gedenken in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 in Vlissingen. Voorafgaand, van 12.00 tot 12.20 uur, is er nog gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Aansluitend op de bijeenkomst brengen we Corrina naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan in Vlissingen. Na de begrafenis kunt u ons condoleren in het uitvaartcentrum. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lieve Corrina Lieve Corrina Corrina Poppe-Duine pzc.nl/familieberichten Blijf bij mij Heer Liedboek 247 Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, hebben wij afscheid genomen van onze vaderen opa Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Oud-vakbondsbestuurder CNV Oud-Directeur CNV vakantieoord Bos en Duin, Oostkapelle weduwnaar van Leny Pinxteren-Barendse Naarden, 3 mei 1931 Middelburg, 29 maart 2019 Magda en Wim Rosalie en Steffan, Samuel Leandra en Youri, Jynthe Michel en Adina Arie en Marina Matthijs Merijn en Leon, Jip Marijn en Marieke, Stijn Eric en Marleen, Ruben Anoek en Tim, Nova Heieen -in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: Familie Pinxteren Veerweg 37,4471 BJ Wolphaartsdijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 april van 12.30 tot 13.00 uur in de Zionskerk aan de Duinweg te Oostkapelle. Vervolgens wordt hier om 13.15 uur de uitvaartdienst, waarin ds. Ph. A. Beukenhorst voorgaat, gehouden. Aansluitend zullen wij Cor begeleiden naar de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemde kerk. Slaap zacht. Liefs Rene, Tolly, Annabelle en Madelief Rust zacht Cor en Martijn Erwin Ilse Rust zacht Gustaaf Jeffrey en Monserah Joey en Sharon Shirley en Mike Verdrietig zijn we na het overlijden van onze oud-collega Wij herinneren haar als de geweldige conciërge die ze jarenlang voor CBS De Wissel is geweest. Haar toewijding was fenomenaal. We wensen haar naasten alle steun toe om dit verlies te verwerken. Team, leerlingen en MR van CBS De Wissel College van Bestuur en Raad van Toezicht van Stichting Onze Wijs Vlissingen, 2 april 2019 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45