d J "N 12 FAMILIEBERICHTEN Jasper Wouters Johannes Marinus Rijk Johan Rijk Johan Rijk Jaap Lous Boudewijn Goudswaard Boudewijn Goudswaard Boudewijn Goudswaard Verdrietig zijn wij door het bericht van overlijden van onze goede buurman Jasper Wouters Rogier en Marie koppejan Jan en Christina van Mourick Ab en Ria Vermazen Fred en Marion Korstanje Jan en Lies Janse Henk en led Assink Erik Heeren Ando en Yvonne Simonse Peter en Joke Vader Rinus en Nicoline van Lienden We zijn verdrietig dat na een moeitevol, maar altijd positief leven Elles de dochter en zus van onze vrienden, is overleden. Sterke de Heere Christian en Marlies en hun (klein) kinderen in dit grote verlies. Hans en Jacolien Steketee en (klein)kinderen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Elles Everse Elles was lid van de cliëntenraad van woonzorgcentrum Ter Weel Goes. Ze heeft een grote betrokkenheid getoond bij de zorg- en dienstverlening in Zorggroep Ter Weel en daardoor een belangrijke bijdrage geleverd aan het welbevinden van de cliënten. We wensen haar familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, cliënten, vrijwilligers en cliëntenraad Ter Weel Goes Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Elles Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondig ziekbed onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Johan 4 augustus 1943 130 maart 2019 Hansweert: Clazien Rijk - Rijk Driebergen: Jeroen en Marieke Sofie Jules Pippa Oudenbosch: Mike Boomdijk 2A, 4417 BE Hansweert De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 5 april om 12:15 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Nadien is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 12:00 tot 12:15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Clazien, kinderen en kleinkinderen sterkte gewenst. Riet en Leo Erik en Evelien, Sebastiaan, Juliet Judith en Michael, Finn, Emma Johan Rijk Met verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de man van onze zus en schoonzus Wij wensen Clazien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Tonny en Lou Bas en Adje Neven en nichten VEERE Alle dagen achter me zijn schaduwen uit het verleden. En de dagen voor me zijn als in mist verborgen. (B.G.) Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van Middelburg 17 augustus 1937 t Vlissingen 30 maart 2019 geliefde partner van Annie de Ridder-Miltenburg geliefde vader en opa van Nathalie en Erik Lonneke Majenta Nicolas Christy Correspondentieadres: Badhuisstraat 133b 4382 AL Vlissingen Op vrijdag 5 april om 14.30 uur vindt de crematie bijeenkomst plaats in het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend kunt u ons condoleren in de koffiekamer van het crematorium. dinsdag 2 april 2019 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Josen Dory Wim (in herinnering) en Paula Neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij afscheid nemen van onze lieve markante vriend John Jansen, in liefdevolle herinnering Nellie Braamse Verdrietig geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom 20 november 1941 Zoutelande 31 maart 2019 Westkapelle Zoet Westerbeke - Wouters Boord Westerbeke Zoutelande Huib Wouters en verdere familie Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Buurtzorg voor de goede en liefdevolle zorgen. De Spaier 2 4374 DD Zoutelande Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op vrijdag 5 april van 11.15 tot 11.45 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet heeft de Heere van ons weggenomen mijn lieve kleindochter en ons lieve nichtje Yerseke: Oma de Winter-de Kraker Opa de Winter, in liefdevolle herinnering Waarde: Bas en Henny de Winter-Goud Hilde en Otto, Tom, Bernard Babette Rosemarijne en Aard-Jan Lizelotte en Robert-Jan, Saar Beatrijs Goes: Wieske en Gerard Schreuder-de Winter Nick en Marianne Marith en Klaas Bas en Roos Barneveld: Yara Barbera en Paul Schreuder-de Winter Annemarie en Daan Esther en Mark Neil Steve Yerseke: Tim Anne en Eelco Riedijk-de Winter Eva en Daniël Thymen en Jessica Britt Mare Yerseke, 30 maart 2019 Lieve broer en oom we gaan je missen Corrie William en Brigitte Annabel en Liselot Robert en Esther Sawsan, Manu, Noah, Zahra en Dauwe GEMEENTE Wij vernamen het droeve bericht van het overlijden van de heer De heer Lous was van 1974 tot 1986 wethouder van de voormalige gemeente Westkapelle. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, J.F.M. Steinbusch de burgemeester, drs. R.J. van der Zwaag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44