maaskant 8 r^cöDDuQarjnr^ê maaskantreizen.nl 0412 48 28 28 reizen Dag tot Dag Dag tot Dag 27 Talenten staan te trappelen van ongeduld om zich te bewijzen in Formule 1 Hij is het nieuwe lievelingetje van de media. De nieuwe youngster die door Lewis Hamilton de hemel in wordt geprezen. Een defecte cilin der kostte Charles Leclerc uiteinde lijk zijn eerste Grand Prix-zege in Bahrein, maar voor het verhaal maakte dat niet meer uit. Zoals de racewereld reageerde op de presta ties van Leclerc in wat pas zijn tweede raceweekend voor Ferrari was, zo ging het ook toen Max Ver stappen in 2016 zijn eerste race voor Red Bull won in Spanje. Toen was hij de nieuwe sensatie. Nu is de slechts twee weken later geboren Leclerc aan de beurt om overladen te worden met superla tieven. Na de eerste pole position en een bijna zege voor de Monegask lijkt Verstappen al afgezet als kroonprins van de Formule 1-grid. Beiden hebben nog kans dit jaar of volgend jaar jongste wereldkampi- oen ooit te worden. Na Bahrein geeft iedereen Leclerc de betere pa pieren. Zo gaan die dingen, in deze opportunistische wereld. La Gazetta dello Sport schreef op zondag, de ochtend na die histori sche pole postion, dat Ferrari einde lijk weer 'een steigerende pony' in huis heeft. Hij hoefde nog niet eens te winnen om de bookmakers er van te overtuigen zijn titelquote- ring bij te stellen. Kreeg je aanvan kelijk voor elke euro op Leclerc 5,50 terug, nu is dat nog maar vier euro. Ter vergelijking, een euro op een ti tel voor Max Verstappen levert liefst 21 euro. Het hoort er allemaal bij. Ver- stappen zal heus nooit het idee hebben gehad dat hij de enige zou zijn die de komende jaren de geves tigde orde (lees: Hamilton en Vet- tel) uit zou dagen. Zaterdag na die eerste pole posi tion voor Leclerc deed hij daar in Bahrein ook niet ingewikkeld over. ,,Die pole had ik wel zien aanko- men'', bekende de Nederlander, die als tiener al heftige duels in de kart uitvocht met Leclerc. ,,Charles is een klasse coureur en zit in een heel sterke wagen.'' Aandacht Leclerc, het is simpelweg de eerste generatiegenoot die in het tijdperk- Max naast de Nederlander in een topauto belandt. En hij zal niet de laatste zijn. Genoeg talent staat te trappelen. Zo is Lando Norris (pas 19) opvallend sterk in zijn eerste weken bij McLaren en loopt Este- ban Ocon (22) wel heel nadrukke lijk warm bij Mercedes. En dan is er nog Mick Schumacher (20). Alleen zijn achternaam is al voldoende re den voor massale aandacht en een zitje in de Formule 1. Dat hij ook nog een beetje kan sturen is mooi meegenomen. Een nieuwe generatie krijg vorm, wat niet meer dan normaal is. Al gedebuteerd op zijn 17de liep Ver stappen een aantal jaar voor op de rest, maar nu komen de generatie genoten op en moet hij de spot lights delen. Niks mis mee, als hij zelf ook maar mee blijft groeien en daar de wapens voor krijgt. Anders dooft de aandacht snel en is er altijd een andere 'Next Best Thing'. Vanaf Vanaf Opstapplaatsen door heel Nederland! dinsdag 2 april 2019 Max in schaduw Leclerc Een horde fotografen heeft zich ver zameld rond Ferrari-rijder Charles Le clerc. FOTO GETTY Lang was hij de enige vaandel drager van een nieuwe Formule 1-generatie. Maar Max Verstap pen heeft gezelschap gekregen van Charles Leclerc. En meer talent komt eraan. Arjan Schouten Bahrein busreis daagse busreis We reizen met een overnachting naar Wenen, verblijven in de Weense bossen, bezoeken Melk, maken een prachtige stadstour door Wenen met gids en bezoeken de Salzburg! Uw kamer is bereikbaar per lift en voorzien van douche en toilet, TV, telefoon, föhn. Overal Gratis WiFiVerder beschikt het hotel over een grote tuin, binnenzwembad en Hamam. dag 1 Naar Beieren dag2Regensburgen Wenen dag 3 Stadswandeling Schönbrunn dag 4 Tour door het Wienerwald dag 5 Donauturm, Slot Belverdere en Hundertwasserhaus dag 6 Hof burg Spaanse Rijschool dag 7 Salzburg dag a Terug naar Nederland Olijfbomen, heuvels vol cipressen, velden vol zonnebloemen, historische stadjes en natuurlijk de wijngebieden van de Chianti. Toscane is één groot openluchtmuseum. Tel daar nog even het heerlijke eten bij op en u snapt waarom deze Italiaanse regio zo in trek is. Tijdens deze busreis van Maaskant Reizen krijgt u al het moois van Toscane te zien. Zo bezoeken we Florence, Pisa, Siëna en Lucca. dag 1 Naar Zuid-Duitsland dag2 Via Oostenrijk naar Montecatini dag 3 Bezoek aan Lucca Pisa dag 4 Vrije dag, optionele excursie Elba dags Dagtocht Florence met gids dag 6 Siëna SStrada del Chianti dag 7 Vrije dag, optie Termen Tetuchio dag a Het Toscaanse achterland dag 9 Via Zwitserland naar Zwarte Woud dag 10 Terug naar Nederland Hotelverblijf o.b.v. 7x half-pension Stadswandeling met gids Bezoek Schönbrunn met gids&entree Afsluitende koffietafel Comfort-Class t.w.v. 20 p.p. Vertrekdata: 10 april - 27 april - 8 juni -10 augustus -14 september - 26 oktober Hotelverblijf op basis van half-pension excursies volgens programma. Stadsgids in Florence Afsluitende koffietafel Comfort-class t.w.v. 25 p.p. Vertrekdata: 12,26 april - 20 mei- 3,24 juni - 22 juli -12,26 aug. - 9,23 sept. -11,18 okt. -1 nov. SGR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 27