FAMILIEBERICHTEN 25 Bets Rentmeester-Pals iJeC(Rijnse - HCma IN MEMORIAM COLOFON Familieberichten familieberichten maandag 1 april 2019 Voor jou ging het sterven niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden. Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, in de leeftijd van 83 jaar, onze lieve zorgzame moeder en oma weduwe van Comelis Johannes Rentmeester 11 mei 1935 - 30 maart 2019 Mart Rentmeester Koert en Margreet Rentmeester Jerom Sanne Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Nassauweg 30,4453 VJ 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 4 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in Dorpshuis de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzus Bets Rentmeester-Pals J. Rentmeester- Boshuyzen E. Rentmeester- Martens J. Martens- Rentmeester Nel Rijkse - Alma In liefdevolle herinnering 01-04-2009 01-04-2019 Lieve Edy Een glimlach van liefde Een traan van gemis Omdat het zonder jou nooit meer hetzelfde is Plony de Rooy Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. ZV Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze mama, Nel en omi Geboren en overleden in haar geliefde Middelburg Nel is nu bij haar Harry Middelburg Bo^8 John en Monique Lynn, Jim Biggekerke Lydia en Wim Roy Rick en Roxanne Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van het Sint Jans Hospice de Casembroot, voor de deskundige en liefdevolle zorg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres J.C Rijkse, Oud Arnemuidsvoetpad 35,4332 AN Middelburg Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Rie en Leen (in herinnering) Griep Corrie en Paul (in herinnering) Hoek Jeanne en Wim de Bree Joke en Wim Groenewegen Lenie en Hans Bergs Jan en Riet Alma Annette en Peet Besuijen Neven en nichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56