24 Helena Theodora de Jong-de Kuyper -Leny- JUBILEUM W Mpk OVERLEDEN Maarten Romeijnsen Aloysius Fransiscus Maria Schenk Louis Schenk Y "n VS JJ In liefde losgelaten echtgenote van Jack de Jong Lisse, 3 juli 1929 f Goes, 29 maart 2019 Jack de Jong Ingrid en Ad Caroline Dominic en Bas Julien Correspondentieadres: Cithershillsingel 34, 4371 AS Koudekerke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Na jarenlange vriendschap is overleden Jaap Lous Wim en Tanne (in herinnering) Fien en Laute Katrien en Lein (in herinnering) Kee en Pauw (in herinnering) Overleden onze beste buurman Jaap De buren: Laurien Joos en Wanne Huib en Emmy Ploon en Peter f Ella en Ander Fam. Simonse Fam. Geldof GorrScAeercfer- Ineke Smaill - van Hercules Johanna Susanna de Maertelaere-de Meijer "Je me suis fait tout petit" Louis Louis maandag 1 april 2019 Wjj willen iedereen bedanken voor de bezoekjes, de kaartjes en de bloemen die wij hebben mogen ontvangen ter ere van ons 65-jarig huweljjk. Dit heeft die dag voor ons toch tot een feest gemaakt. Koudekerke, Kees van Hercules Oost-Souburg, Nel van Hercules - Kerkhove Eigen wies is ook wies. Op deze manier ben ik vertrokken. echtgenoot van Annie van Liempd Steenderen, t Terneuzen, 24 mei 1941 29 maart 2019 Correspondentieadres: Smeestraat 154524 CN Sluis De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Vorige week bereikte ons het droevige bericht dat in Schotland op 89-jarige leeftijd onze (schoon)zus en tante is overleden (weduwe van lan Smaill) We herinneren haar warme, positieve en opgewekte persoonlijkheid. Wij wensen Alasdair en Colin veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. KoudekerkeKees en Nel MiddelburgLenie MiddelburgDinie neven en nichten Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid genomen van onze broer, schoonbroer, onze oom en oudoom Sinds 2009 weduwnaar van Stien den Beer 23-09-1930 - Terneuzen - 129-03-2019 Janny Ribbens-Romeijnsen T Cees Ribbens T Piet Romeijnsen Leun Romeijnsen-de Bruijne Anja en Jack Lia Jaap en Jolanda Suzy en Micha de kinderen en kleinkind ZorgSaam Bachten Dieke, K 310 Correspondentieadres: Churchilllaan 586,4532 MB Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 4 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.15 tot 13.40 uur nog gelegenheid om persoonlijk afscheid van Maarten te nemen in het naastgelegen uitvaartcentrum. Na de plechtigheid kunt u de naasten persoonlijk condoleren in de aula en bent u welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar alle betrokken medewerkers van Bachten Dieke, naar dr. de Bakker en dr. Peek, voor alle goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve (schoon)zus en tante A.F. de Meijer, in herinnering L.B. de Meijer-Brakke, in herinnering Oostburg: F.A. de Meijer V.M. de Meijer-de Ruijsscher, in herinnering S.J. van der Meulen-de Meijer S.A. van der Meulen A.I. de Meijer A.J. de Meijer-Bezuyen A.J. Zonnevijlle-de Meijer J.l. Zonnevijlle, in herinnering Schiedam: M.C. de Wit-de Meijer R.F. de Wit Neven en nichten Roosendaal, 30 maart 2019 ZV We zijn heel verdrieting dat we onze rots in de branding moeten achterlaten partner van Jeanine de Rooij Amsterdam, Breskens, 30 juni 1954 29maart2019 Jeanine de Rooij Lieke Haertjens Jelmer Haertjens De afscheidsdienst voor Louis vindt plaats in het Mauritshof op woensdag 3 april om 10:30. Voorafgaand aan de dienst is er de mogelijkheid tot condoleren, vanaf 10:00 -10:20. De crematie zal na afloop in besloten kring plaatsvinden. Na de crematie komen we terug samen in het Mauritshof voor een kopje koffie, een hapje en een goeie borrel. Louis is thuis. Daar is gelegenheid om afscheid te nemen. Voorafgaand aan bezoek graag even bellen: 0117-383378. Correspondentieadres: Ghistelkerke 622, 4511 JP Breskens Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Oom Louis is een sterretje geworden Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, schoonbroer en oom Je bent voor altijd in ons hart. Wat zullen we je missen! A. de Rooij (in herinnering) A. de Rooij - Vervaet Petra en Eddy de Looze Vitiera Ned en Lian, Liz en Jenn Zo snel gegaan niet te bevatten Onze lieve, altijd behulpzame en zorgzame buurman is helaas veel te vroeg overleden. Onze DJ van de straat-bbq. Wat zullen we je missen in de buurt Jeanine, Lieke, Jelmer en familie wensen we heel veel sterkte voor de toekomst zonder hun zo geliefde Louis. De buurtjes van "Het Pleintje"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55