a S? V 24 A Helena Theodora de Jong-de Kuyper -Leny- maandag 1 april 2019 JUBILEUM W Tl /T Wjj willen iedereen bedanken voor de bezoekjes, de kaartjes en de bloemen die wij hebben mogen ontvangen ter ere van ons 65-jarig huwel'ijk. Dit heeft die dag voor ons toch tot een feest gemaakt. Koudekerke, Oost-Souburg, V OVERLEDEN Johan Ferdinand Wouter de Brabander Elles Elles Elles Johannes Cornells Josephus Heeren Elles Everse Nel Kopmels-Ringelberg Rust zacht Zwagers en schoonzussen Neven en nichten In liefde losgelaten echtgenote van Jack de Jong Lisse, 3 juli 1929 f Goes, 29 maart 2019 Jack de Jong Ingrid en Ad Caroline Dominic en Bas Julien Correspondentieadres: Cithershillsingel 34, 4371 AS Koudekerke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. PM Kees van Hercules Nel van Hercules - Kerkhove Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en trotse opa Jo Eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Oost- en West-Souburg 23 maart 1937 t Vlissingen 29 maart 2019 Martha de Brabander - de Ridder Ruud en Angelique Kevin, Dennis Correspondentieadres: Walstraat 174 4381 GV Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 4 april om 11:00 uur in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Speciale dank gaat uit naar het verplegend personeel van Verpleeghuis TerReede Vondellaan, woning 13. Tot ons groot verdriet heeft de Heere op Zijn tijd, na een moeitevol leven, van ons weggenomen ons lief zorgenkind, onze zorgzame zus en trotse tante Barbera Pieternella Everse in de leeftijd van 31 jaar. Christian en Marlies Everse-de Winter Shalyn en Christiaan Maartje, Ezra, Fébe Iris en Danny Romée en Bram 30 maart 2019 Damstraat 129 4401AW Yerseke U kunt ons condoleren D.V. woensdag 3 april van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de kerk, Molenlaan la in Yerseke. We zullen Elles in besloten kring begraven. Hoe gedreven ook haar strijd De hoop die steeds weer gloorde werd toch geen werkelijkheid Met veel verdriet delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze lieve, dappere We wensen Christian en Marlies met hun gezin van harte de troostvolle nabijheid van de Heere toe. Opa en oma Everse Rien en Corine Diana Carola en Robert, Kyan, Aimée Carmen en Maurice John en Dianne Bram Rick Miriam Anneke en Marco Pete Shannen en Hugo Bryan Yerseke, 30 maart 2019 Tot ons groot verdriet heeft de Heere van ons weggenomen mijn lieve kleindochter en ons lieve nichtje Yerseke: Oma de Winter-de Kraker Opa de Winter, in liefdevolle herinnering Waarde: Bas en Henny de Winter-Goud Hilde en Otto, Tom, Bernard Babette Rosemarijne en Aard-Jan Lizelotte en Robert-Jan, Saar Beatrijs Goes: Wieske en Gerard Schreuder-de Winter Nick en Marianne Marith en Klaas Bas en Roos Barneveld: Yara Barbera en Paul Schreuder-de Winter Annemarie en Daan Esther en Mark Neil Steve Yerseke: Tim Anne en Eelco Riedijk-de Winter Eva en Daniël Thymen en Jessica Britt Mare Yerseke, 30 maart 2019 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Jan weduwnaar van Anna Maria Heeren-Blok Rie Middelburg 10 december 1929 Middelburg 27 maart 2019 Karei en Marianne Heeren-Vos Monique en Arvid Emily Edwin en Willemijn Jeremy, Jaimy, Benthley, Ashley Delano, Tayissa Lia en Fred Sierevogel-Heeren Chris en Ilse Jessica Mieke en Frans van Laarhoven-Heeren Ricardo Manuel en Vera Dilano, Lizandro Erik Heeren Lynn en Roel Vincent en Anne Correspondentieadres: Tappershofstraat 4 4337 VL Middelburg Op donderdag 4 april om 13.30 uur vindt de crematiebijeenkomst plaats in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaand, van 13.00 tot 13.20 uur, kunt u nog afscheid nemen in de aula van het crematorium. Na de bijeenkomst ontmoeten we u graag in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als uitnodiging voor de bijeenkomst beschouwen. Tot ons groot verdriet heeft de Heere van ons weggenomen onze lieve vriendin Wat zal het stil worden. Co en Hanny Hirdes Piet en Jolanda Meijnderts Nog verdrietig om het afscheid van onze broer en zwager Piet Kopmels op 1 januari 2019 moeten wij nu helaas ook afscheid nemen van onze schoonzus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24