088 - 70 70 600 MAXIMAAL GENIETEN 10 NIEUWS 4- t/m 9-daagse Formule 1 Grand Prix Abu Dhabi Exclusieve Oranje Tribune Fanzone 4 t/m 9 dagen vanaf Amsterdam, Brussel of Düsseldorf Vliegreis per Emirates, KLM of Transavia Nederlandssprekende begeleiding Verblijf in een comfortabel 3-, 4- of 5-sterrenhotel ind. ontbijt Exclusieve 2-daagse Manna Grandstand Oranje Tribune met exclusieve Oranje Fanzone De laatste race van het seizoen! reizen «nl Kijk voor ons volledige aanbod op onze website! maandag 1 april 2019 Voor wie van boven kijkt, is het alsof de entree van het Louvre is weggezonken in een krater. Of rijst het befaamde museum er juist uit op? Vierhonderd vrij willigers plakten tweeduizend bedrukte vellen op de binnenplaats om een spectaculaire optische illusie te creëren. Met het kunstwerk werd afgelopen weekend de dertigste verjaardag van de bekende piramide ge vierd. Straatkunstenaar JR is de bedenker ervan. De 'Franse Banksy' wil met zijn illusie bezoekers aanmoe digen op een andere manier te kijken naar de omge- ving, ook als die vertrouwd lijkt. Van hoe visies kunnen veranderen, is de geschiedenis van het Louvre overi gens een goed voorbeeld. Toen de maquette gereed was, werd de nu geroemde piramide weggezet als 'wrat op een edel gelaat'. foto jr/afp Formule ^^9 aston MARTIN vertrek 26, 27, 28 29 nov. Stip Reizen heeft exclusief beslag gelegd op de Oranje Tribune op de Marina Grandstand, een van de beste tribunes op het circuit. Daarbij is er ook een exclusieve Oranje Fanzone, alleen voor onze gasten. Vanaf de tribune, waar ook een Nederlandse DJ is, heeft u uitzicht op diverse bochten en de haven. U heeft maar liefst zicht op circa 30% van het circuit! zie sfipreizen.nl/formule1 Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds van 2,50 reserveringskosten 35,- per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 10