16 FAMILIEBERICHTEN «siA/Oodyle - va^B-elzeiA/ r «SiA/oodyte - vaiA/^etzeiA/ r "V oiA/ze iA,i/ue Jakob Lous Neeltje Cornelia Kopmels-Ringelberg Jaap Hannie Anemaet-Bolier OVERLEDEN "V v. 0e\*- wamt hart" .f Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van een bijzonder en geliefd persoon Tante Jannie Wij wensen ome Piet en de kinderen veel sterkte toe. Cas f en Willy Martin, Esther en Sam Hans, Joyce, Diego en Damian Met respect en dankbaarheid herinneren wij ons Jannie Snoodijk van wie wij deze week zo plotseling afscheid moesten nemen. Ruim 34 jaar zorgde Jannie voor een schone werkomgeving. Onze gedachten zijn bij haar man Piet, haar kinderen Pieter en José en hun partners, en haar kleindochters Eva en Jasmine. Directie en medewerkers DRV Accountants Adviseurs Stationspark SI Goes Jannie Snoodijk Omringd door haar naasten is rustig ingeslapen onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder sinds 1 januari 2019 weduwe van Pieter Willem Kopmels Wissenkerke, 20 maart 1936 Kortgene, 28 maart 2019 Rien en Jana Aida en Richie Daphne Eden Anja en Sjaak Lenny en Denise Roan Heieen en Jan-Dick Eva en Moussa Sofia, Noah Koen en Romy Vera Nieuwstraat 8, 4484 CL Kortgene Nel is thuis, waar gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen op maandag 1 april van 14.00 tot 16.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 3 april om 10.30 uur in de 'Nicolaaskerk', Kerkgang 2 te Kortgene. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Hoofdstraat te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk, waarna er gelegenheid is tot ontmoeting in de 'Oude Kosterij', bij de kerk. Als het leven niet meer is zoals gehoopt Als veel je wordt ontnomen Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt Als het leven niet meer jouw leven is dan komt de tijd dat het einde goed is Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en oud-opa *27-02-1933 Westkapelle f 29-03-2019 Leine Lous-Huibregtse Adriaan (in liefdevolle herinnering) Coby en Piet (in liefdevolle herinnering) Johan Jeroen Marco en Christien, Isabella Kelly en Dennie André en Domina René Iris Zuidstraat 146,4361AK Westkapelle Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Krekepad 3. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 3 april in de Moriakerk, Markt 67 in Westkapelle. Aansluitend begeleiden wij Jaap naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Kerkeweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Herrijst, Markt 79. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis Bedroefd vernamen wij het overlijden van onze vriend Jaap Lous Wij wensen Leine, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Corre en Jaap (in herinnering) Doene, Nele (in herinnering) en Jan Hendrikse, Ploon en Peter (in herinnering) Francke, Jo en Simon (in herinnering) Hengst Als je afscheid moet nemen, weet je soms niet waar je het zoeken moet. Het was fijn om te merken dat er na het overlijden van mensen waren die ons bij de hand pakten en zeiden: "ik loop een stukje mee". Dank hiervoor. Namens de familie: Wim Anemaet Vlissingen, maart 2019 zaterdag 30 maart 2019 J?onlsje was iw alle Liefde, zo zalje qaavc... Altijd ijverig en werkzaam, en altijd voor een ander klaarstaan, is geheel onverwacht overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, mama en oma echtgenote van Piet Snoodijk Arnemuiden, 14 juni 1958 Goes, Tl maart 2019 Piet José Erik Jasmine, Eva Pieter Ruth Correspondentieadres: Robert Schumanlaan 5 4463 BC Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 3 april 2019 om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 in Goes. Aansluitend zullen wij Jannie naar haar laatste rustplaats brengen. Na de begrafenis vinden wij het fijn met u herin neringen op te halen in eerder vernoemde aula. Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze zus, schoonzus en tante We wensen Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in dit grote verlies. Arnemuiden: JoosenCorrie Zierikzee: Ko en Suzan Middelburg: Cast en Willy Neven en nichten Intens verdrietig hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van geliefde schoondochter, schoonzus en tante. Pa en Ma Snoodijk Marjo en Onno Tessel, Marit en Edial Elma en Jos Dionne en Michael Shiela en Ralf, Luuk Ron en Henny Rudi en Annemarie Danique en Aisa Het plotselinge overlijden van mijn lieve vriendin is voor mij nog nauwelijks te bevatten. Ada Jobsen-Heijboer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44